"Карпати" долучаться до медичної проблеми

05 травня 17:50
Переглядів: 158
карпати

У четвер, о 12:00 в конференц-залі ЗІК (вул. Вороного, 3) відбудеться прес-конференція присвячена відзначання дня легеневої гіпертензії – важкого захворювання легень, що призводить до серцево-судинної недостатності, а при несвоєчасному виявленні до трансплантації або ж смерті. 

ФК «Карпати» підтримав цей захід і окрім прес-конференції, «зелено-білі» вийдуть на поле «України» в матчі проти одеського «Чорноморця» у футболках з символікою дня легеневої гіпертензії. Щодо прес-конференції, то участь у ній візьмуть представники Львівського міського благодійного фонду «Сестри Даліли», а також гравець «Карпат» Ігор Худоб’як. 

Метою заходу є привернення уваги до проблематики рідкісного захворювання – легеневої гіпертензії населення, в тому числі чиновників Львівського регіону, депутатів Львівської обласної ради, від яких залежить затвердження програми із безоплатного забезпечення хворих на легеневу гіпертензію лікарськими засобами на 2015 рік; подолання інформаційного бар’єру; привернення уваги до потреб інвалідів, їхнього права на якісне життя, безкоштовне та безперебійне лікування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: