"Карпати" - "Іллічівець" 1:0. Вистраждана …тренером перемога

19 жовтня 23:18
Переглядів: 608
карпати іллічівець гітченко

«Карпати» (Львів) – «Іллічівець» (Маріуполь) 1:0 (0:0) відео 

19 жовтня 2014, 17:00. Львів. Стадіон «Україна». 5.000 глядачів. Арбітр: В. Романов (Дніпропетровськ).

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Гітченко, Пластун, Чачуа, Костевич, Даушвілі, Голодюк (к), Кожанов (Балажіц, 82), Ксьонз (Кополовець, 76), Сергійчук (Карноза, 60). Тренер: Іґор Йовічевіч.

«Іллічівець»: Гальчук, Бутко (к), Суходуб, Даценко, Цюпа, Оберемко, Мишньов, Васін (Мандзюк, 88), Тотовицький, Шевчук, Кулач. Тренер: Микола Павлов.

Гол: Балажіц (90+3).

Попередження: Даушвілі (23), Голодюк (27), Карноза (90+5) – Шевчук (51), Мишньов (85), Мандзюк (90).

Нарешті щастя посміхнулося у бік львівських «Карпат», які після невтішної серії досягли перемоги. Наші вітання команді «зелено-білих левів»!

Господарі на початку гри були активнішими. Та у воротах маріупольської команди прекрасно зі своїми обов’язками справлявся воротар Гальчук. Євген парирував два небезпечних моменти від Мірошниченка і Ксьонза. Після цього Сергійчук отримав чудовий шанс для взяття воріт. Але нападник замість скерувати головою м’яча в якийсь кут, поцілив у воротаря. Була ще добавка від Сергійчука. М’яч прокотився по …лінії воріт. Для одних м’яч точно перетнув лінію воріт, для інших – здається перетнув. Але арбітр м’яча у сітці воріт не зауважив. Тож ніякого голу не було. Знову сильнішим за суперників виявився Гальчук, який майстерно справився з ударом Гітченка.

Єдиний небезпечний момент біля воріт Мисака створив Денис Васін. Проте Роман кулаком відбив м’яча у безпечне місце. Футболісти обох команд не грали у футбол, а безладно копали м’яча. Хто куди, але найчастіше безадресно. Та якщо досвідчений Микола Павлов, розуміючи потенціал своєї команди, спокійно реагував на події нам полі. То молодий карпатський коуч не знаходив собі місця. Пан Йовічевіч не міг второпати, чому його підопічні не знаходять між собою спільної мови. А на післяматчевій прес-конференції сказав, що півзахисної лінії не було видно у грі…

Після перерви, не дай Боже, травми для Кьонза, то не було б на що дивитися. А так Павло борознив край поля немов космічний корабель небесну безодню. Суперники, коли вистигали вибити м’яча карпатцю з під ніг то вибивали будь-куди, а коли втікав, то з порушенням правил зупиняли.

Йовічевіч почав проводити заміни. Спершу замість Сергійчука випустив дебютанта Артура Карнозу. А Ксьонз продовжував насідати на Гальчука, та Євген продовжував гнути свою лінію і не погоджувався на те, аби м’яч перетнув лінію його воріт. М’ячі відбивав руками і ногами, але не здавався.

Йовічевіч провів чергову заміну. Цього разу замість Ксьонза випустив Кополовця. І ледь не дійшло до гола. Костевич пробив, але Гальчук зреагував і кулаком вибив на Карнозу і воротареві «Іллічівця» довелося знову демонструвати свій високий клас.

Врешті Йовічевіч пішов ва-банк і випустив на місце центрального нападника центрального …захисника і не прогадав. Ґреґор Балажіц виручив наставника і команду в цілому. Невтомний Костевич на лівій половині віддав пас на Кополовця. І у цей час Михайло показав вершину власної майстерності: прийняв м’яча на груди і миттєво перевів на Балажіца. Словенець немов очікував такого розвитку подій, головою перевів м’яча у сітку. 1:0 на користь «Карпат». Малочисельна публіка, а з нею і вся команда «Карпат» віддалася екстазу радості.

Тренер Йовічевіч зробив такий стрімкий ривок у напрямку до підопічних, що ветеранові тренерського цеху Миколі Павлову не угнатися за ним. Тренери так і розійшлися - не попрощавшись. Емоції били немов життєдайне джерело. «Карпати» вирвали важку перемогу завдяки тренерській інтуїції і красивому голу Балажіца. Тож радіймо перемозі. Все інше пізніше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: