"Карпати" (Львів) – "Металург" (Запоріжжя). На "Арену" за успіхом!

31 серпня 12:20
Переглядів: 339
Карпати Металург

«Карпати» (Львів) – «Металург» (Запоріжжя).

31 серпня 2014. 17:00. Львів, стадіон «Арена Львів». Арбітр: Костянтин Труханов (Харків).

Перед погодження справ з погодженням де приймати «Карпатам» «Металург» керівництво розглядало варіанти не достосованих до вимог Прем’р-ліги стадіонах Калуша, Івано-Франківська і Стрия. Виручив господарів «Шахтар», який поступився власними інтересами …львів’янам.

Після чого знайомий сповістив мене радісною звісткою: «Тепер «Карпати» здобудуть перемогу на «Арені»! Мені вдалося зняти чари!». Я усміхнувся і сказав, - що програвали тому, бо були слабші. Нічого не маю проти аби «Карпати», в додатку перед львівською командою далеко не найсильніший суперник. «Металург» маючи 4 пункти, завдяки кращій різниці м’ячів у турнірній таблиці знаходиться вище «Карпат». Нехай і на одне місце, але – вище.

Але ось дилема, перед якою не кожен встоїть. «Карпати» повернулися на стадіон після більш, як дворічної перерви (7.4.2012 р. програли «Металургу» з Донецька - 0:2), де з проблемами провели чотири матчі і в жодному не перемогли. Але ж панове, мушу вам нагадати, що вдома навіть на рідній «Україні» «зелено-білі» востаннє перемагали у минулому чемпіонаті 29.3.2014 р. клуб Севастополя, який тепер виступає під іншою маркою у ворожій Україні державі, де керує необузданий курдупель.

На мою думку, жоден стадіон не гарантує команді перемогу. Бо вона, перемога, здобувається кращою майстерністю і навіть через не можу. Так, сьогодні будуть грати команди-бійці, а хотілося б побачити на полі футбольне яскраве видовище.

Для запорожців «Арена Львів» теж не фартова. Граючи вже у цьому сезоні проти «Шахтаря» поступилися – 0:2. А без виграшна виїзна серія «Металурга» нараховує 31 матч, у яких лише у шести поєдинках ділили з суперниками очки. А на галицькій землі востаннє перемагали – 10.11.2008 р.

Хоча у стані червоно-жовтих тепер грають екс-карпатці Дмитро Льопа і Павло Пашеєв. Все ж команді Олега Тарана складніше. Бо становлення «Металурга» продовжується із постійними …затримками. Натомість продовжується зберігатися стабільність аутсайдера. Тренер цього сезону випробував у матчах чемпіонату України 18 гравців. А це свідчення, що пошук оптимального складу продовжується.

Подібна ситуація і в Іґора Йовічевіча, який уже задіяв два десяти футболістів. Але після кубкової перемоги, вірить, що тепер його підопічним вдасться вирвати вікторію. Хоча хорватський наставник львівського клубу внесе у склад певні корективи. А ми очікуємо на черговий шедевр від Володимира Костевича.

Для тих прихильників «Карпат», що не полінуються і прибудуть на «Арену Львів» очікує цікавий матч і, сподіваюсь, захоплюючий поєдинок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: