"Карпати" мають претензії до арбітражу матчу проти Динамо

07 вересня 08:11
Переглядів: 159
суддя

Карпати мають претензії до роботи Олександра Дердо, який був головним арбітром на матчі 7-го туру УПЛ проти Динамо.

- Вся Україна прекрасно бачила, що відбувалося на полі. Завдяки сучасним технологіям уболівальників уже не обдуриш, навіть резолюцією КА які визнали, зокрема, що рішення виключити з поля Аді Мехреміча - справедливе і обгрунтоване.

Я нікому не дозволю так знущатися над моєю командою. Саме тому для початку клуб відправив президенту ФФУ Андрію Павелку, а також в КДК ФФУ і в КА ФФУ звернення, в якому наводить приклади, на нашу думку, упередженого суддівства з боку Олександра Дердо.

Залежно від їхнього вирішення ми будемо вже відповідно реагувати. Не виключено, що дуже агресивно. Зв'язків і ресурсів в європейському футболі у мене, повірте, вистачить.

Не важливо - виграли ми чи програли. Важливо, що таке суддівство принижує український футбол, тисне на нього пресом і не дозволяє йому піднятися з прірви. Саме через таке суддівство наші команди не можуть пройти в груповий етап Ліги чемпіонів. Такі судді роблять ведмежу послугу нашим грандам.

Ми звертаємося до вищеназваних персон і комітетів адекватно розглянути нашу скаргу і не враховувати попередження, а, відповідно, і вилучення Аді Мехреміча; встановити факт упередженого арбітражу з боку Олександра Дердо і застосувати до нього санкції, передбачені дисциплінарними правилами ФФУ за вчинення ним дисциплінарного проступку, - наводить слова Олега Смалійчука офіційний сайт львів'ян.

Нагадаємо, що зелено-білі переграли Динамо з рахунком 2:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: