"Карпати" не змогли перемогти "Газовик"

19 квітня 00:04
Переглядів: 366
футбол
На стадіоні "Маяк" села Підгір'я (Богородчанський р-н) в рамках підготовки до нового футбольного сезону зустрілися діючий чемпіон області (щоправда, в кардинально оновленому складі) яремчанські "Карпати" та юнацька команда богородчанського "Газовика" (срібний чемпіон 2012 року).
 
Карпати (Яремче, дорослі) - Газовик (Богородчани, юнаки) - 0:0
Товариський матч, с.Підгір'я, стадіон "Маяк".
 
Звичайно, стан газону не створював передумов якісному футболу. Перший тайм проходив за переваги яремчанців, але практично бездоганно грала оборона "газовиків", яка звела на нівець всі спроби вразити свої ворота гравцями "курортників". За перших 40 хвилин можна відмітити удар Ципердюка І. і вихід віч-на-віч Овчара Т. Ось чим запамятались яремчанці в першому таймі .
 
Команди провели ряд замін і другий тайм розпочався за рівної гри. Ні одна, ні інша команда не хотіли програвати. В другому таймі богородчанці створили декілька хороших контратак, але фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок - 0:0.
 
Р.S. Якшо діючий чемпіон області "Карпати" не зміг обіграти юнацький колектив то, що тоді буде в чемпіонаті, в матчах з дорослими складами? Питання, звичайно, риторичне. Та вже досить скоро ми матимемо на нього відповідь.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: