"Карпати" - "Нива" 1:1. Дружня гра і рахунок

07 вересня 22:04
Переглядів: 2290
карпати чорноморець

Сьогодні до Львова з дружнім візитом прибула тернопільська «Нива» на показовий матч із львівськими «Карпатами». Команди в такий спосіб заповнили календарну ігрову паузу пов’язану з участю національної команди України у відбірних матчах до ЧС-2014.

Футболісти «Карпат» на правах старшого, зусиллями Васіна з 5-ї хвилини повели в рахунку.

У другому таймі уже відзначився футболіст тернопільської «Ниви» встановили рівновагу у рахунку. Після того, як воротар Ільющенков, рятуючи свою команду від небезпеки, порушив правили проти Мельника. Одинадцятиметровий чітко реалізував сам потерпілий.

Надалі моментів не бракувало до взяття воріт, але футболісти грішили на завершальній стадії. Тож оптимістичне – 1:1.

Команди виступали у таких складах:

«Карпати»: Ільющенков, Костевич, Пластун, Балажіц, Пашаєв (Жовтюк 88), Страшкевич (Чачуа 46), Федорчук (Марселіньо 46), Голодюк, Тищенко (Елла 46), Бартуловіч, Васін (В. Гладкий, 60).

«Нива»: Новак, Лазорик, Донець, Яневич, Бесараб (Мдінарадзе 90), Б. Баранець (Білий 85), Г. Баранець (Кікоть 56), Шестаков (Гірський 58), Мельник (Бадло 88), Малиш, Івашко.

Своїми враженнями про гру поділився головний тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський: «Цей матч, як і багато інших дають підстави проаналізувати зроблене командою, як і про не виконані завдання окремими футболістами. По-перше мої підопічні повинні після цієї гри зробити такі висновки:

Вони можуть проводити на рівні матчі з більш сильними командами та повинні більш серйозно відноситись до своїх професіональних обов’язків.

- Якщо все так оптимістично, то чому команда посідає таке невтішне місце?

- Прошу не забувати, що ми у першій лізі – дебютанти. Але чимало причин криється у розумінні футболістами того, що їм говориться до гри і що вони роблять під час гри. Не розумію, як це досвідчені футболісти забувають про футбольні закони. А через самовпевненість багатьох виконавців команда в цілому не дораховувалась кількох очок. Не стану говорити про ці матчі, бо це уже нічого не змінить, але на майбутнє варто уникати помилок, особливо, так званих дитячих. Футболісти професіонали повинні дбати про якісний візерунок команди. У мої футбольні ігрові роки, у моїй голові більше було відповідальності за клуб, який я представляв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: