"Карпати" – "Олімпік": Ступар розкритикував суддівство в матчі

13 березня 09:10
Переглядів: 175
ступар

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував суддівство в матчі 23 туру УПЛ Карпати – Олімпік.

"Карпати мали реальну нагоду реалізувати свою атаку, проте асистент Марченко зірвав наступ піднятим прапорцем про офсайд. В підсумку, м'яч після маневру Гуцуляка і кількох рикошетів опинився в сітці воріт вже після свистка. Це результативна помилка бригади арбітрів, яка вплинула не лише на хід гри, але й на підсумковий результат. Момент не був занадто складним. Далася взнаки неуважність Марченка, який перебував на одній лінії з гравцями і повинен був бачити, що Гуцуляк не перебував в положенні поза грою.

Швед увійшов до штрафного майданчика Олімпіка, Доронін виставив бар'єр і зумовив падіння опонента. Балакін перебував поруч, але показав підійматися, хоча логічно в цій ситуації було б призначити одинадцятиметровий. Тим паче, що дії Дороніна не відповідали тій планці дозволеного в боротьбі, яку Балакін встановив рішенням щодо Акулініна.

Наприкінці першого тайму Акулінін отримав першу жовту картку за відкладений фол проти Вуковіча. Балакін справедливо повернувся до епізоду і покарав нападника. А ось жовтій картці Акулініна на 65-й хвилині важко дати однозначну рецензію. Не було відмашки від суперника, проте Леонід все ж зачепив Геннадія Пасіча. Футболіст Олімпіка впав на газон, корчачись від болю, як це часто буває в умовах сучасного футболу. Очевидно, Геннадій Пасіч додав трохи артистизму, тому Акулінін здивувався рішенню Балакіна. Можна припустити, що дії Акулініна не відповідали вимогам арбітра щодо дозволеного в боротьбі, але чому тоді не було зафіксовано фол проти Мар'яна Шведа? Тут явні подвійні стандарти від судді ФІФА", – цитує Ступара ua-football.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: