"Карпати" перейменовують на "Покуття" і тримають курс на ААФУ

28 липня 11:25
Переглядів: 1103
карпати коломия

Про це футбольна громадськість знала ще в травні, після загальних зборів громадської організації “Футбольний клуб “Карпати”, на порядку денному якого була подальша доля клубу.

Тоді, як результат, повідомляв сайт “Дзеркало Коломиї”, була й обговорена тема зміни назви футбольного клубу на “Покуття”. Саме ця назва, як показало опитування, є найбільш вдалою і має цінність для містян.

“Покуття” – чемпіон Івано-Франківської області сезону 1991 року, володар кубка області сезонів 1993 та 1995 років. У сезоні 1995/1996 клуб став переможцем у групі 1 аматорського чемпіонату України і завоював право виступати в професійній другій лізі. З цією назвою пов’язані найяскравіші спогади про футбол у Коломиї. Отож рішення було одноголосним – змінити назву клубу на ФК “Покуття”.

Порушили питання, писала Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК, яке чим ближче до завершення чемпіонату області, ставало очевиднішим – перехід в аматори, тобто на вищий футбольний щабель. Коломийські вболівальники й чути не хочуть іншого вирішення питання, вони хочуть, щоб команда представляла Коломию в чемпіонаті України серед аматорів. Нагадаємо, що наша команда в 2012 році вже здобувала перемогу на цьому рівні і мала звання чемпіона України серед аматорів”.

Клубові також потрібно знайти гідного спонсора, бо кошти на всеукраїнський рівень потрібні чималі – орієнтовно два мільйони гривень. Порівнюючи із нинішнім бюджетом у 850 тисяч, це значно більші витрати, але й престижнішим виглядатиме місто.

Що ж до обласних перегонів, то є версія, що, скажімо, “Покуття-2” зіграє на пешість Івано-Франківщини в другій лізі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: