"Карпати": Під рідними прапорами

01 липня 23:48
Переглядів: 244
карпати

Екватор словенських зборів надійшов непомітно – карпатівці тут уже освоїлися і продовжують всмоктувати у себе усю теоретичну та практичну роботу від тренерів. Приємний сюрприз «левам» приготували організатори зборів – поле, на якому тренуються «зелено-білі» увечері прикрасили двома десятками клубних прапорів, які майоріли по периметру огорожі. Саме в такій душевній атмосфері пройшло вечірнє заняття карпатівців. 

За планом – завжди неординарна та цікава розминка від Віталія Шпанюка. Тут вам і руки в хід йдуть, і голова. Різноманітні вправи карпатівцям подобаються, що відображається у великій кількості жартів та кпинів. Починається наступний етап роботи і гравці переходять в розпорядження Ігоря Йовічевіча та Юрія Беня. 

Команда ділиться на чотири групи, кожна з яких проводить свою роботу. Її мета та ж, що й раніше – швидкість, агресія, витривалість. Як і зранку, робота ведеться динамічно і не зупиняється ні на мить. Звісно, така праця вимагає серйозних затрат – коли звучить фінальний свисток гравці падають на газон і обливаються водою. Вони бачать лиш блакитне словенське небо та зелено-білі карпатівські прапори...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: