"Карпати" підписали екс-захисника "Шахтаря"

03 лютого 23:22
Переглядів: 717
Геращенко

львівські «карпати» уклали 4-річний контракт з 22-річним українським захисником Сергієм Гаращенковим, який до цього виступав за пермський «Амкар». Таким чином «зелено-білі» отримали першого новачка в 2013 році. Про себе та свої перспективи в львівській команді Сергій розповів Інформаційному центру клубу.

– Про варіант з «Карпатами» розповів мій агент. Сказав, що головному тренеру сподобалася моя гра, він бачив кілька матчів за моєю участю. Я погодився без роздумів. У мене було бажання покинути «Амкар» і Росію ще літом. Але вдалося це зробити лише зараз. 

– Що тебе не влаштовувало в Росії? 
– В нашому клубі ставку зробили на досвідчених гравців. Відповідно, у мене практично не було ігрової практики. А вік такий, що хочеться грати, а не на лавці сидіти. Тому я вирішив повернутися в Україну і грати за «Карпати». 

– Але ж кажуть, що російський чемпіонат сильніший за український... 
– Я не знаю, мені судити важко, бо у вищій українській лізі я не грав. Лише за дубль донецького «Шахтаря». Щодо російського чемпіонату, то тут так – солідний турнір. Але я сподіваюся, що в мене вийде все і в Україні. 

– Нещодавно з «Амкара» в «Карпати» перейшов Ілля Михальов. Але у нього не вдалося тут закріпитися... 
– Я знаю Іллю ще з академії донецького «Шахтаря». Потім ми разом грали в третій команді. Знаєте, я не зациклювався на тому, що в нього не вдалося. У кожного своя дорога. Я сподіваюся, що в мене вийде. 

– З Ніколаєм Костовим у тебе була вже розмова?
– Так, ми говорили. До цього я багато про нього чув, казали, що він сильний тренер. Він мені сказав, щоб я працював, старався і отримаю шанс себе проявити. 

– На якій позиції тобі зручно грати? 
– Рідна позиція – справа в обороні, але я можу грати і в центрі захисту. 

– Когось з «Карпат» знаєш?
– З Романом Мисаком та Ігорем Пластуном ми разом грали в молодіжній збірній. Також знаю Ігоря Ощипка, але він старший. Я ще був в Академії, а він вже за дубль грав. Думаю, що скоро зі всіма гравцями знайду спільну мову. 

– У Львові тобі доводилося бувати?
– Тільки в готелі, коли на матчі приїжджали. А так не був. Кажуть, що місто дуже гарне, люди привітні. Ну і фанати класні, знаю, що їх вважають одними з найсильніших в Україні. 

– Що тобі відомо про «Карпати»? 
– Я знаю, що це команда з традиціями та іменем. У клуба є якісна інфраструктура, яка входить в п’ятірку кращих в Україні. Зрештою, я все життя в Україні провів, я ж українець. Багато знаю про «Карпати»(сміється)

– Ти вже провів кілька тренувань з командою. Як вважаєш, тобі буде важко конкурувати за місце в основі? 
– Звісно, конкуренція буде серйозною. В «Карпатах» грають виконавці високого рівня. Я старатимуся, щоб тренер мені довіряв. Усе буде залежати лише від мене. 

ДОВІДКА

Сергій ГАРАЩЕНКОВ

  • Народився 16 травня 1990 року в Новогородівці Донецької області.
  • Вихованець Академії донецького «Шахтаря».
  • У 2011 році перейшов до пермського «Амкара», де зіграв 9 матчів.
  • За молодіжну збірну України в 2012 році провів два поєдинки.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: