"Карпати" представили нову форму (фото)

28 березня 20:01
Переглядів: 311
карпати

Львівські «Карпати» представили перший варіант ігрової форми, втіливши у життя доволі сміливі та неординарні дизайнерські ідеї. Отже, перший варіант форми – це стилізована біла футболка із сірими смугами, що перетинаються а також зображенням найвідоміших символів міста Львова – Оперний театр, Доміканський собор, Чорна кам’яниця, міська ратуша, порохова вежа, площа Ринок, церква святого Андрія. 

«Тільки Львів»! «Тільки «Карпати»! – це гасло є наріжним каменем наших відданих фанатів, тих, хто готовий їхати за улюбленою командою на край світу. Відтепер, символи міста будуть із командою та фанатами, не залежно від того, де виступатимуть футболісти. До речі, ініціатором такої оригінальної моделі ігрової футболки став уболівальник «Карпат» Тарас Басараб. Щодо шрифтів на формі – вони теж ексклюзивні. Розробником нової форми та шрифтів є арт-директор ФК «Карпати» Мар’ян Колодій. 

У дизайнерів було важке завдання – перенести візерунок галицької зірки на ігрову футболку, при цьому зберегти його ідентичність та символізувати зв'язок поколінь минулого, сьогодення та майбутнього. І відтепер символ галицької зірки, зображений на футболках гравців, вкотре продемонструє ідентичність львівських «Карпат» – найсильнішого та найвідомішого бренду Галичини! 

Якщо зелені та білі кольори є рідними для «Карпат» із часу заснування клубу, то абсолютним новаторським рішенням стала презентації екіпіровки у золотисто-сонячних барвах – у ній карпатівці гратимуть уперше. 

Ці кольори віддавна символізують достаток, стабільність, упевненість у власних силах та в завтрашньому дні. Це колір гордого лева, який високо тримає голову і який зображений на карпатівському гербі. Це і своєрідний реверанс нашим дорогим спонсорам, кожного з яких ми особливо шануємо та цінуємо. Разом із спонсорами та партнерами львівський клуб може із сміливою впевненістю дивитися у майбутнє та підкорювати нові вершини! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: