"Карпати" презентували календар на 2014 рік - фото

21 листопада 23:39
Переглядів: 1175
Карпати

Першими стали Младен Бартуловіч та Самсон Ґодвін, згодом їх «замінили» Валерій Федорчук та Сергій Зеньов. У четвер ввечері на чергову автограф-сесію прийшла оборона команди Ігор Пластун та Володимир Костевич. Але окрім підписів та фото у «левів» була ще одна відповідальна місія – презентувати уболівальникам календар на 2014 рік, що його ФК «Карпати» випустив разом зі своїм титульним спонсором – компанією Favbet. 

Мова йде про великоформатну поліграфічну продукцію високої якості. Участь в зйомках календаря узяли гравці основного складу, які й потрапили на сторінки у досить пікантних ракурсах. Головним символом проекту є серце та гасло «Мільйон сердець, одне биття – «Карпати» Львів на все життя». Таким чином «зелено-білі» хотіли показати свою любов до найкращих уболівальників в Україні. 

Кожен учасник автограф-сесії зміг придбати новий календар в магазині «Фанат» усього за 30 гривень. Натомість в інший час календар коштуватиме 50 гривень. Не обійшлося і без традиційного шопінгу. Усі відвідувачі змогли придбати будь-який товар в магазині із 20-відсотковою знижкою. 

Тож протягом години Ігор Пластун та Володимир Костевич розписувалися на командних календариках, фотографувалися з уболівальниками і приймали від них побажання на останню гру в цьому році. Адже як стало відомо, матч проти київського «Арсенала» не відбудеться. Тож фани просили гравців віддати на полі усі сили, аби на прощання подарувати їм перемогу.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: