"Карпати": Розуміння процесу

06 липня 17:06
Переглядів: 238
карпати

Попри неймовірну спеку, що заполонила Словенію, гравці «Карпат» продовжують викладатися на повну під час кожної тренувальної вправи. Іноді вони поглядають на верхівку водяного атракціону, що знаходиться неподалік від тренувального майданчика нашої команди. Місцеві мешканці, а також хорвати, італійці, австрійці і серби галасливо спускаються з водяних гірок – тутешній аквапарк дуже популярне місце. 

Попри це команда працює на повну силу – спершу з Віталієм Шпанюком, згодом із Ігорем Йовічевічем та Юрієм Беньом. Воротарі мають свої вправи, що їх виконують із Вадимом Деонасом. Постійно доводиться робити паузи і пити воду. Ігор Йовічевіч величезну увагу приділяє тактичним напрацюванням як в обороні так і в атаці. І щораз рідше він втручається в процес – очевидно, бачить, що команда розуміє його вимоги і виконує усе так, як потрібно. 

А для розвантаження тренери пропонують команді невеличкі перерви у вигляді конкурсу на найкращий гол. У понеділок зранку за перше місце сперечалися Антоніо Манце та Ігор Худоб’як, кожен з яких влучно відправив м’ячі у дев’ятки.

До завершення зборів залишається зовсім не багато. Уже в вівторок карпатівці зіграють проти боснійського чемпіона – ФК «Сараєво», а у середу, перед поверненням додому, проти хорватського «Драґоволяца».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: