"Карпати" U-18: Перша бронза коломийських юнаків. Підсумки сезону 2013

04 листопада 18:15
Переглядів: 123
карпати коломия

Завершився чемпіонат Івано-Франківської області сезону 2013, в якому «молодіжка» коломийських «Карпат» фінішувала на третьому місці. В 24 матчах сезону підопічні Срібного-Родевича здобули 15 перемог, 7 разів зіграли внічию і зазнали 2 поразок, набравши в цілому 52 очка, в той час як чемпіон серед юнаків - богородчанський «Газовик» випередив «зелено-білих» на вісім пунктів.

Найкращий гравець команди: Сергій Гайдичук
Найкращий бомбардир: Назар Томчук – 30
Найбільше ігор: Межерицький Святослав – 24 матчі (1896хв.)
Найбільша перемога: 6-0 Карпати-юн (К)-Славія-юн; 0-6 Гуцульщина-юн-Карпати-юн (К)
Найбільша поразка: 5-0 Газовик-юн-Карпати-юн (К)
Найкращий матч сезону: 4-0 Карпати-юн (К)-КРОНО-Карпати
Протягом сезону гравці команди отримали 32 жовті картки та 3 червоні.
Різниця м'ячів – 65:24.

Прийшов час навіть найбільшим антипакикам тренерів Андрія Срібного та Олексія Родевича скинути свій головний убір перед ними. Адже, юнацький склад коломийських "Карпат" вперше у своїй історії підійнявся на п'єдестал пошани за підсумками сезону. Нагадаю, що в сезоні 2012 коломийські юнаки зупинились за крок від бронзових нагород (4-е місце), а роком раніше і зовсім були шостими. У поточному сезоні були всі надії і на другу підсумкову позицію, але, як кажуть, "самі винні".

Головною дійовою особою, попри величезний внесок у загальний успіх від Гайдичука, Скрипкара чи Лесюка, став Назар Томчук. Чутки про те, що Назар під час літньої перерви в чемпіонаті міг покинути коломийську команду на щастя не підтвердились. Залишившись в "Карпатах" Томчук не тільки став кращим бомбардиром команди (прим. а можливо й сезону 2013 року), але й встановив планку для наступних поколінь. Тепер саме Назар – снайпер №1 в історії юнацького складу «Карпат».

Справжнім "козирем" в колоді Срібного-Редевича сміливо можна назвати капітана команди Сергія Гайдичука. Його впевнені дії в оборонних редутах тільки додали впевненості одноклубникам. Будучи лідером захисту, Сергій не раз вів команду за перемогою.

Загалом команда протягом сезону показала високий рівень комбінаційного футболу і в кожному матчі (окрім одного) була стабільним монолітним колективом.

Оскільки футбольний сезон для юнацьких складів завершено, то час подумати про майбутнє. На "молодіжку" "Карпат" очікує серйозна перебудова. До участі в наступному сезоні за юнаків допускатимуться гравці 1996 року народження і старші. Тому наступного року за коломийських юнаків 100-відсотково не гратимуть: Андрусяк Дмитро, Гайдичук Сергій, Крижанівський Іван, Лесюк Олег, Мельник Юрій, Мотель Олег, Скрипкар Сергій, Терещенко Віталій, Томчук Назар та Трушко Володимир. А це, друзі, практично всі гравці основного складу. Чи потрапить хтось із вищевказаних гравців до дорослої команди коломийських "Карпат", покаже час. А загалом цим футболістам хочемо побажати подальших успіхів на футбольній ниві, куди б їх доля не закинула. Нехай травми, чи інші життєві негаразди не стануть перепоною у Вашій футбольній кар'єрі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: