«Карпати» в Криму. День перший

24 вересня 20:54
Переглядів: 1453
Default Image

До матчу 11-го туру з «Таврією», який у неділю, 26-го вересня, на полі стадіону «Локомотив» у Сімферополі розпочнеться о 20:00, «Карпати» проводять триденній збір на базі готельно-спортивного комплексу «Скіфи», що знаходиться у селищі Новопавлівка в 15 км від столиці Криму.

З Комсомольська, де «Карпати» провели поєдинок 1/16 фіналу Кубка України проти місцевого «Гірника-Спорт», до Новопавлівки «зелено-білі» дісталися пізно ввечері. Саме тому підйом учора було призначено аж на 10:00, а за півгодини на команду чекав сніданок.

Робочий день карпатівців розпочався о 12:30. Упродовж 10-хвилинної летучки Олег Кононов зробив короткий підсумок кубкового матчу та повідомив гравцям, хто і як працюватиме. Після цього розпочалося тренування, в якому взяли участь 18 польових гравців та три воротарі. У занятті не брали участь 11 футболістів, які проти «Гірника-Спорт» вийшли у стартовому складі. У них за програмою були відновлювальні процедури: сауна, масаж, невеличка пробіжка та вправи на розтяжку суглобів і м’язів. Не працював у загальній групі і Тарас Петрівський. Через ушкодження гомілково-ступневого суглобу, отриманого у грі з «Іллічівцем», він працював за індивідуальною програмою.

Що ж до тренування, то воно традиційно розпочалося з розминки, яка в себе включала «квадрати», пробіжку, комплекс загально-розвиваючих вправ та низку вправ на розвиток швидкості.

Після розминки воротарі працювали окремо під орудою тренера кіперів Володимира Васютика, а польовими гравцями керував Олег Кононов.

Основна частина заняття розпочалася з роботи в парах з м’ячем. Цікаво, що партнером Самсона Годвіна був… Олег Георгійович. Після цього керманич розділив гравців на дві команди по дев’ять чоловік і почалася робота над триманням м’яча. Вправа виконувалася на майданчику розміром трохи менше ніж півполя. Причому спочатку можна було робити два дотики, а згодом лише один. Подібне обмеження змушує діяти гравців з великою інтенсивністю та максимальною концентрацією, тобто наближає їх до ігрової ситуації. Далі були удари по воротах після передач з флангів.

Завершальним акордом основної частини була двосторонка. У складі кожної з команд було по дев’ять польових гравців та воротар. Гра тривала у форматі два тайми по 8 хвилин на півполя.

У заключній частині заняття гравці виконували вправи на розтяжку і відновлення м’язів та суглобів. Закінчилося тренування о 14:15.

О 15:00 на карпатівців чекав обід та відпочинок, а бажаючі могли відправитися автобусом на море. До кінця дня гравці відпочивали. Сьогодні на нашу команду чекає ще один робочий день, про хід якого ви дізнаєтеся від кореспондента Інформаційного центру безпосередньо з Новопавліки.
Іван Дупнак, Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: