"Карпати" в Словенії. День 4-й - фото

07 липня 07:46
Переглядів: 342
карпати

У Словенії «Карпати» не дивляться на календар. Немає значення, вівторок сьогодні чи неділя, адже режим дворазових тренувань ніхто не відміняв. Проте четвертий день перебування «левів» у балканській країні відрізнявся від попередніх. Біля канатної дороги скупчилася велика кількість молодих людей із спортивними велосипедами, які хвацько спускалися по крутих доріжках, а також немало літніх німців та австрійців, які розважаються прогулянками по горах. 

«Карпатам» розважатися ніколи, от хіба Михайло Кополовець «потравить» когось на тренуванні. Часом жарт кине і Младен Бартуловіч, який, схоже і не залишав розташування команди. 

Повернувся до клубу і Оскар Гарро Піньєро, який допомагатиме Ігорю Йовічевічу. Іспанський фахівець наразі спілкується з гравцями через головного тренера, хоча потрохи вчить українську мову. 

В неділю «зелено-білі» змінили тренувальний газон, перемістилися на найвище поле у спортивному комплексі. Саме там і відбудеться черговий спаринг проти болгарської «Славії». От тільки зміна майданчика гравців не дуже втішила, адже ранкове тренування довелося провести під палючим сонцем, з температурою поза 30 градусів. Футболісти регулярно поглядають на небо в очікуванні дощу, який трохи розбавив би спеку, але небо над Марібором блакитне і безхмарне...


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: