"Карпати" в Туреччині. День 4-ий

19 січня 16:55
Переглядів: 190
Карпати вимпел

Ще перед восьмою годиною ранку уся львівська команда зібралася на пляжі Середземного моря. Відповідно до традиційного клубного графіка, на Водохреща усім «прописано» купання у прохолодній воді. Щоправда, морська вода виявилася не такою вже й холодною, але футболісти довго у ній не затримувалися. 

Тим часом, тренувальні будні «зелено-білих» наразі не змінилися. Футболісти, як і раніше, виконують важку і рутинну роботу під пильним наглядом Віталія Шпанюка – тренера з фізичної підготовки. Ще на літніх зборах в Словенії Віталій Васильович змушував команду бігати і ставати все більш витривалішими, а досвідчені футболісти переконували, що так їх ще ніколи не ганяли. Власне, якщо хтось подивиться косо на тренера, то він не образиться. «Футболісти хочуть працювати з м’ячами, тому тренера з фізичної підготовки трохи недолюблюють. Я до цього ставлюся нормально і спокійно» – розповідав Віталій Шпанюк. 

Аби футболістам було зручніше бігати, головний тренер Ігор Йовічевіч попросив організаторів зборів підстригти газон як на «Бернабео». Заміри, звісно, ніхто не проводив, але тепер трава на карпатівському полі і справді дуже коротка, що, у той же час, не впливає на робочий процес негативно. Уже на вечірніх тренуваннях, де бігати якщо й доводиться то з м’ячами, карпатівці можуть нарешті усіх себе присвятити улюбленій справі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: