"Карпати" в Туреччині. Другі збори. День 5-ий

10 лютого 23:17
Переглядів: 216
карпати

Після спарингу проти сербського «Белграда», карпатівці отримали в подарунок півдня на відпочинок. Власне, воно й на краще пішло, адже всю ніч і весь ранок у Манавґаті творилися справжні природні катаклізми. Море змінило свій колір з блакитного та брудно-оранжевий, а хвилі досягали кількаметрової висоти і з шумом розбивалися об берег. 

Ще «веселіше» було на території готелю Starlight. Ураган понівечив апельсинові дерева та повиривав «з корінням» ліхтарі. Одним словом, тренуватися в таких умовах було б не солодко. Зрештою, негода таки зіткнулася з карпатівцями, але вже на вечірньому тренуванні, коли здавалося, що небо потрохи прояснюється. 

Коли стартувало заняття, з неба посипалися дрібні, але дуже щільні шматочки льоду. Буквально за дві хвилини уже все поле біліло від градинок. Карпатівцям довелося ховатися, але ж двадцятьох гравців одна маленька лавка запасних зі скромним навісом не врятує. Довелося бігти метрів 30 до складної конструкції, спорудженої для телекамер. Але й там вберегтися від граду було нереально.

На щастя, за кілька хвилин з неба падати перестало, тож команда взялася до роботи. Та й на цьому пригоди не скінчилися. Уже під час кінець тренування почалася така злива, від якої довелося рятуватися втечею. Але все одно до готелю карпатівці добігли мокрі як хлющі...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: