"Карпати" – візитівка всієї Західної України", - Василь Івегеш

25 лютого 08:26
Переглядів: 259
івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш по завершенні товариської гри з «Карпатами» відповів на питання Інформаційного центру львівського клубу.

– Пане Василю, наскільки виправдалися ваші очікування від гри?

– Ми добре знали, куди ми їхали, яка це команда і що на нас чекає. Перед нашою командою було поставлено завдання грати від оборони, як можна менше получити голів, це по-перше, і по-друге, щоб не говорили потім, що то був не той спаринг, який хотіли «карпати». Що ж до гри, то треба зазначити, що ми вперше в цьому році вийшли на зелене поле. Вдома ми тренувалися виключно на снігу. Тому в першому таймі нам було дуже важко і ми практично не переходили центр поля. А от у другому таймі ми виглядали вже значно краще, навіть мали два непоганих моменти, коли могли забити.

– Що скажете про «Карпати», як вам їхня гра?

– «Карпати» – це хороша команда, одразу відчувається, що це клуб Прем’єр-ліги. У львів’ян хороший підбір гравців, склад збалансований у всіх лініях. Звісно, хочу їм побажати успіхів і в національному чемпіонаті, і в Кубку України. Сподіваюся вони виступлять успішно і підтримають високу марку західноукраїнського футболу. «Карпати» – це ж не просто команда, а це візитівка всієї Західної України. Додам, що нам було приємно, коли нас запросили зіграти з «Карпатами» спаринг, за що хочу подякувати керівництву львівського клубу, бо хто його знає, коли нам ще доведеться зіграти з командою такого рівня.

– Повертаючись до гри, скажіть, що завадило вашим хлопцям реалізувати ті моменти, які вони створили у другому таймі?

– Знаєте, коли мене питати, чи в нас є проблеми з нападниками, то я не можу відповісти, відштовхуючись від гри проти такого суперника, як «Карпати». Обидва моменти мав один і той же гравець (Богдан Семенець – Ред.), який, до речі, на сьогоднішній день є кращим бомбардиром не лише нашої команди, а й Другої ліги. Але я не можу його оцінювати по нинішній грі, бо він не є гравцем Прем’єр-ліги. Для нас це була гра, де наші футболісти могли на собі відчути, що таке команда Прем’єр-ліги, як в ній грають і до якого рівня потрібно тягнутися. Тут все роблять набагато швидше і той досвід, який наша команда отримала сьогодні, повинен нам принести користь в майбутньому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: