"Карпати" виділяються своїм бойовим настроєм і грають з першої і до останньої хвилини"

28 квітня 00:50
Переглядів: 182
Микитин

Старший тренер молодіжного складу «Зорі» Володимир Микитин був після матчу з «Карпатами» щасливий подвійно. По-перше, його хлопці здобули вольову перемогу з рахунком 2:0. По-друге, у Львові Володимира Богдановича завжди зустрічають по-особливому, адже частину своєї кар'єри він провів, захищаючи кольори львівських «Карпат»:

- Прошу вибачення за те, що почну не з гри. У Львові вас завжди зустрічають по-особливому тепло ...
- Так, це так. Я багатьох знайомих зустрів сьогодні. Ось, навіть футболку «Карпат» мені подарували з номером і моїм прізвищем (Володимир Богданович демонструє футболку). Багато хто підходив, вітали після гри. Тільки що до мене підходив, наприклад, Паша Пилипчук. Це журналіст, з яким ми дуже добре спілкуємося вже багато років. Рома Зуб - другий тренер молодіжного складу «Карпат» і мій добрий знайомий. Багатьох футбольних людей у Львові я добре знаю.

- Володимир Богданович, пару слів про гру ...
- Той випадок, коли результатом задоволений, а грою не зовсім. Поле не дозволило двом командам грати у швидкий футбол. Найголовніше в тому, що ми дисципліновано і строго зіграли в обороні. «Карпати» створили стовідсотковий момент лише хвилин за п'ять до кінця матчу і Андрій Полтавцев нас виручив.

- Ви часто говорите, що нас підводить реалізація. Сьогодні ми створили не так багато моментів, але все, як кажуть, по справі ...
- У першому м'ячі ми змусили помилитися захисника. Другий м'яч вийшов нелогічно-неймовірним. Хоча, Діма Луканов сказав, що все точно вирахував і потрапив у ворота, але я сумніваюся (посміхається). Але виграли ми заслужено. Нехай і не створювали так багато моментів.

- З «Карпатами» грати завжди непросто. У «зелено-білих» в колективі завжди панує особлива атмосфера ...
- Я попереджав хлопців про це. Налаштовував, що «Карпати» виділяються своїм бойовим настроєм і грають з першої і до останньої хвилини. Так було і сьогодні. Настрій на гру навіть зашкалював. Але ми витримали натиск суперника і заслужено перемогли.

- Чому не випускаєте Діму Луканова з перших хвилин?
- Він не готовий грати два тайми. Йому ще не вистачає сил. Ярослав Квасов більш міцнішими. Він «вимотує» захисників, і коли виходить свіжий Луканов, то у нього добре виходить дотискати противника. Не буду порівнювати Квасова і Луканова. Хто краще виглядає на тренуваннях, той і грає. І не забувайте, що у Луканова досить багато ігрової практики, адже він грає ще й за U-19.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: