"Карпати" взялися за популяризацію жіночого футболу у Львові

22 квітня 10:46
Переглядів: 128
карпати

Школа ФК «Карпати» вдалася до експерименту: тепер ганяти м’яча навчають не лише хлопчаків, а й дівчаток. Попри те, що наразі вихованок лише кілька, у планах «зелено-білих» – масовість дівочого футболу у Львові, на європейський зразок, де ледь не кожен клуб має жіночу команду.

«Ми зробили дуже багато записів – і відео, і просто нотатки на папері – про футбольні навчання дівчаток у Німеччині. Основа методики - системність вправ, які протягом року виконує та  чи інша вікова група», – розповів cпортивний директор ФК «Карпати» Станіслав Кочубинський.

Займаються дівчатка у спортивному залі 98-ої школи, що на Сихові, в оточені хлопців. Невдовзі готуються перейти на трав’яні поля. Наразі тренерський тандем пропонує дітям найпростіші вправи на координацію, ведення м’яча та передачі.

«Я просто дуже люблю футбол. Мій брат на футбол ходить. Раніше я на танці ходила, тож мама не хотіла мене віддавати на футбол віддавати. А потім, коли  прочитала, що набирають дівчат для тренувань, передумала. Тож тепер я займаюся футболом, бо дуже люблю його», – поділилася враженнями маленька футболістка, 8-річна  Мілана Яворська.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: