"Карпати" заявили лише 11 гравців старше 21 року

12 липня 21:28
Переглядів: 488
Савченко

Напередодні старту чемпіонату Прем'єр-ліга затвердила заявочний лист «Карпат» для участі в новому сезоні.

У ньому присутні прізвища 56 футболістів, але тільки 11 з них проходять по так званому «списку А», решта ж - суцільна молодь 1992-1996 років народження, яких внесли по «списку Б».

Зазначимо, що згідно з регламентом кожна команда в «список А» може заявити на чемпіонат не більше 21 гравця, незалежно від їх віку та національності, а також ще чотирьох футболістів старше 21 років, але лише в тому випадку, якщо вони є вихованцями клубу. Тобто, в сумі - не більше 25 гравців.

У «список Б» можна вносити необмежену кількість гравців не старше 21 року на момент початку чемпіонату, які мають той же статус, що і футболісти з «списку А». В основному в нього вносять молодих виконавців, які виступають у першості молодіжних складів та чемпіонаті для 19-річних.

З 45 футболістів «списку Б» гравцем основного складу можна назвати хіба що Ігоря Озарківа, який в минулому сезоні провів 21 матч в чемпіонаті (16 в основному складі).

Цікаво, що в заявку поки не внесені Младен Бартуловіч, Павло Пашаєв і Валерій Федорчук, які перейшли в «Карпати» з «Кривбасу» .

Згідно з регламентом, дозаявляти футболістів клуби можуть до кінця серпня, коли в Європі закриється трансферне вікно. Після цього вносити в заявку можна тільки футболістів, які не перебувають на контракті в інших клубах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: