"Кажани" на "Кубку Лева" обіграли свій дубль

09 вересня 23:12
Переглядів: 239
Барком-Кажани - Кримсода

Львівські «Кажани» у стартовій зустрічі «Кубка Лева» обіграли свій дубль. Поєдинок виявився нелегким для обох команд. Фортуна постійно змінювала улюбленців. Та в результаті «вампіри» таки здолали своїх менш досвідчених колег з рахунком 3:1.

Перших дві партії основний склад виграв, однак з незначним відривом. А в наступній – підопічні Владислава Лазарчука дозволили приспати свою пильність і поступилися суперникам з рахунком 22:25. Додавав впевненості та почасти координував дії молодших «вампірів» Юрій Флюнт – гравець основи, який підсилив команду запасу. Він розповів: «Я старався допомагати їм психологічно, старався більше на себе взяти. Десь вдалось, десь – ні. Трішки в нас кінцівка не вдалася. Могли і до п’ятої партії довести».

Дублерам не вдалося на куражі дотиснути опонентів. Перемогу святкували досвідченіші «вампіри». Однак завзяття молоді таки справило враження на наставника першого складу. Головний тренер ВК «Кажани» Владислав Лазарчук зазначив: «Ці хлопці довели, що претендують на місце в основному складі».

У наступному матчі львів’яни зустрінуться зі своїм запеклим суперником – сумським «Хімпромом». Загалом цього року на традиційному «Кубку Лева» позмагаються чотири українські команди. Переможців визначать 11 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: