Керівництвольвівських "Карпат" підсумує роботу тренерів на початку грудня

20 листопада 16:00
Переглядів: 176
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

Генеральний директор ФК «Карпати» прокоментував інформацію про продовження співпраці з головним тренером клубу Ігорем Йовічевічем. 

– Юрію Михайловичу, нещодавно, на зустрічі з уболівальниками, піднімалося питання щодо продовження контракту з головним тренером команди Ігорем Йовічевічем. Як ситуація виглядає зараз?
– Взагалі, в цивілізованому футбольному світі, як гравці, так і тренери, підписують контракти, в яких вказуються терміни їх закінчення. Так є і у випадку з Ігорем Йовічевічем. На зустрічі з уболівальниками було сказано, що контракт з нашим тренером чинний до кінця грудня 2015 року і тривають переговори щодо його продовження. Команді залишилося провести ще три матчі у цьому році. Фактично, перша частина чемпіонату закінчиться на початку грудня, відповідно, після останнього матчу, у нас буде достатньо часу, аби все обміркувати і прийти до спільного знаменника. Керівництво клубу підсумує роботу тренерського штабу, після чого буде ухвалене відповідне рішення – продовжувати контракт чи ні. Позиція клубу полягає в наступному – і тренери, і гравці мають відпрацювати свої контракти до кінця.  

– Учора ЗМІ розповсюдили інформацію про ваш конфлікт з Ігорем Йовічевічем...
– Мені важко це прокоментувати. Справа в тому, що кілька останніх тижнів я знаходився в лікарні, мені провели операцію. Фактично, від прямої роботи в клубі я був відірваний і практично ні з ким не мав змоги спілкуватися. Звідки ця інформація взялася мені не відомо. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: