Кевін Мендес: "У Швейцарії ми програли 4 рази поспіль. І... нічого не сталося"

19 жовтня 12:15
Переглядів: 162
МЕНДЕС

Уругвайський вінгер наразі продовжує процес адаптації в «Карпатах» та українському футболі. Безумовно талановитий та перспективний гравець не залишається без уваги ЗМІ своєї країни. Так, у час паузи збірних, Кевін поспілкувався із порталом Salimo.yu. «У свої 22 роки Мендес пройшов тривалий шлях. Виблискував у молодіжній збірній, перейшов до «Роми», зараз намагається проявити себе в українському футболі» – пишуть про карпатівця.  

«Насправді я з 11 років вже фактично жив сам, коли грав за «Пеньяроль». Різні були періоди, зокрема, й депресивні, коли у мене не було грошей, щоб поїхати до рідного міста, відвідати родичів. Траплялося й таке, що я місяцями не міг виїхати з Монтевідео. Мені необхідна була сім'я, підтримка, з кимось поговорити, щоб хтось мене вислухав. Бо що таке сім'я? Це наш духовний фундамент. А мені банально бракувало зрілості. Наприклад, я мріяв про те, щоб купити найдорожчу машину. Але ці часи вже в минулому. Я навчився адаптовуватися в різних країнах. Зараз все вже виглядає простіше та легше і скоро я сам стану батьком» – розповідає Кевін

«Уся моя сім'я уболіває за «Пеньяроль» – це вже передається генетично. Саме тому я б ніколи не перейшов у «Насьйональ» або інший клуб. Нехай мені вдалося зіграти за «Пеньяроль» лише один раз – то був товариський матч проти «Олімпії» з Парагваю. Зате на чемпіонаті світу U-20 було весело. Дивитися на мене приїхали скаути «Барселони», «Ліверпуля», «Роми» та «Фіорентини». Нічого подібного я й уявити не міг. Тоді практично всі грали в молодіжних збірних заради задоволення». 

«Чого мені бракувало в «Ромі»? Я б сказав, що мав певний клопіт із тактикою. Ну, були і певні проблеми мовного характеру. Є певні слова в іспанській та італійській мові, що звучать однаково, а смисл то різний! І от мені тренер кричить на тренуванні одне, а я розумію зовсім інше. Мене тоді ледь живцем не з'їли. Потім ходив-питався що сталося і чому така реакція. Пригадую, що мій співвітчизник Гільєрмо Джакомацці, який багато років провів в Італії, пояснив причини».    

«Правда, в оренді також було не все гладко. Постійно доводилося призвичаюватися до чогось нового. Найкраще, мабуть, було в Швейцарії, коли я грав за «Лозанну». Нашим тренером став іспанець, який любив грати низом. Правда, уболівальники там холодні, ну, принаймні, порівняно до того, до чого я звик. Ми програли 4 рази і... нічого не сталося». 

«Карпати»? До Львова я міг переїхати ще в січні. Скажу, що чемпіонат тут доволі пристойний, команди рівні, за винятком хіба двох грандів. Звісно, переді мною є мовний бар'єр, тут доволі складно розібратися в письмі. Можливо, саме тому українці здаються мені закритими та неговіркими. Сам Львів – місто туристичне, тут все під рукою».    

«В Україні довелося повністю змінити раціон. Сьогодні сиджу на дієті, жодного грама шкідливої їжі. У нас штрафують, коли є зайва вага, а заміри проводяться щодня. Правда, я ніколи не набивав кілограмів, щоб не їв. Пригадую, мені заздрили колишні партнери, у яких було все навпаки (сміється)». 

«Ми робимо серйозний акцент на фізичній витривалості – в Україні без цього нікуди. А щодо моделі гри, то наш тренер ставить контроль м'яча та впевнений його рух із найменшою кількістю дотиків. Ми маємо грати «хорошою ногою».  

«Моя роль в команді? Наразі я намагаюся скористатися тими шансами, які мені дає Жозе Мораіш. Він бачить мене на фланзі атаки. І, звичайно, я мрію про збірну Уругваю. Можливо, ще не сьогодні, але час у мене є» – підсумував Кевін Мендес

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: