ХК "Леви" не готові грати в чемпіонаті України

09 жовтня 10:41
Переглядів: 227
ХК Леви

Чемпіонат України з хокею продовжує перебувати в підвішеному стані. "Чемпіонат не починається, оскільки лише три команди – ХК "Кременчук", "Витязь" (Харків) і "Дженералз" (Київ) – виявили бажання в ньому брати участь. Але за умови, що змагатимуться хоча б вчотирьох.

Уже місяць шукаємо четвертий клуб, – розповів "Сегодня" прес-секретар ФХУ Юрій Кириченко. – На зборах 5 вересня були присутні і представники "Компаньйона", але у них поки немає можливості брати участь в ЧУ. Нічого не чути від "Білого Барса", що й не дивно – він фінансувався з Донецька.

Днями спілкувався з ХК "Леви" зі Львова. Вони кажуть: "Фінансовий стан на заводі ЛАЗ зараз плачевний. Про те, щоб утримувати команду, мова взагалі не йде". "Сокіл" шукає нового інвестора, оскільки колишній власник Сергій Тарута відмовився від клубу. Фінансування "Сталі" (Дніпродзержинськ) йшло з Алчевська.

Зараз воно припинилося. При тому, ми і так пішли на максимальні поступки – відмовилися від вступних внесків. Начебто була зацікавленість у АТЕКа, але поки договір на участь не підписаний. Ніякої крайньої дати початку першості немає.

Регламент турніру вже розроблений: кожен зіграє з кожним по 4 рази.

Тільки з'явиться четвертий учасник, буквально через два тижні готові почати".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: