Хорхе Карраскаль: "Мусимо мотивувати наших вболівальників"

11 серпня 09:44
Переглядів: 134
Карраскаль

Повна відсутність вільного від футболу часу не стає на заваді Хорхе Карраскалю тішити своїх прихильників і поза футбольним полем. Напередодні домашнього матчу проти луганської «Зорі» колумбієць та віце-капітан «левів» Ді Франко завітали на чергову неформальну зустріч із вболівальниками. Про атмосферу спілкування з фанами та очікування від найближчого поєдинку чемпіонату Хорхе розповів у коментарі для Інформаційного центру клубу.

«Знаєте, я дуже щасливий. Люди люб’язно ставляться до нас. Радий, що вкотре вдалось відчути такі позитивні емоції», – каже Хорхе.

«Чи додає це мотивації на ігри? Вона походить від команди. Зі свого боку ми мусимо давати мотивацію вболівальникам, щоб вони приходили та підтримували нас».

«Ми дуже інтенсивно працювали впродовж цілого тижня. Обіцяю, що кожен із нас зробить все можливе, аби здобути важливі очки та, головне, потішити наших фанів. Хочу запросити вболівальників на стадіон. Вони є важливою частиною нашої команди. Без їхньої підтримки нам дуже важко», – додав колумбієць.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: