Христина Погранична завоювала три медалі для української збірної з художньої гімнастики

26 червня 09:50
Переглядів: 119
Христина Погранична

Під час міжнародного турніру з художньої гімнастики, якій відбувався в Холоні (Ізраїль), українські гімнастки посіли друге місце в командному заліку змагань.

Львівська гімнастка, лідерка національної юніорської збірної, Христина Погранична успішно пройшла усі три види змагань і здобула для України три медалі: дві срібні за вправи із м’ячем та булавами і бронзову – за обруч. Завдяки її високим результатам трійка українських юніорок, до якої увійшли Христина Погранична, Вікторія Онопрієнко та Влада Нікольченко, вийшла на друге місце в командному заліку змагань.

Виступ Христини Пограничної на змаганнях в Ізраїлі

На етапі Гран-Прі українка Олена Дяченко за результатами кваліфікаційних змагань вийшла у всі фінали. У фінальних виступах Олена блискуче виступила у вправах із булавами та обручем, але, через високу конкуренцію, посіла лише 4 сходинку п’єдесталу. Перший номер національної збірної, Вікторія Мазур, допустила низку помилок і втратила шанс позмагатися за медалі. Катерина Луценко, яка виступала в рамках Міжнародного турніру, зайняла друге місце у багатоборстві, а у фіналах здобула одну срібну та три бронзові нагороди.

У підсумку, українські збірниці везуть з Ізраїлю до України п’ять срібних та три бронзові медалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: