Христина Стуй змагатиметься на етапі Діамантової ліги

04 липня 10:58
Переглядів: 129
Стуй

Наша землячка, уродженка с.Угринів (Тисменицький р-н) Христина Стуй 5-го липня візьме участь в етапі Діамантової ліги, який пройде в Лозанні.

При цьому виступатиме в дисципліні біг на 200 метрів, хоча для нашої спринтерки коронною є дистанція 100 метрів.

Суперницями прикарпатської атлетки стануть:

  • Мішель Лі Ахье (Тринідад і Тобаго)
  • Сара Атчо (Швейцарія)
  • Сінтія Букша (Латвія)
  • Кімберлін Дункан (США)
  • Шеріска Джексон (Ямайка)
  • Кіра Джефферсон (США)
  • Габріель Томас (США)

Діамантова ліга — легкоатлетичні змагання, засновані 2010 року Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. Діамантова ліга замінила іншу серію змагань, Золоту лігу, старти в якій проводилися в період з 1998 до 2009 року.

Серія стартів в рамках Діамантової ліги складається з 14 етапів, котрі відбуваються не лише на традиційних європейських аренах, але і в США, Китаї та Катарі. За головний приз змагань борються представники 9 бігових та 7 технічних легкоатлетичних дисциплін, як у чоловіків та і у жінок. Кожна з цих дисциплін представлена лише на 7 з 14 етапів.

Загальний призовий фонд ліги становить 8 млн. Доларів США. Призовий фонд кожного етапу змагань в кожній заліковій дисципліні нараховує в 2011 році 30 тисяч доларів США. Оскільки на всіх етапах серії змагання проводяться лише в 16 з 32 залікових дисциплін, призовий фонд кожного з них становить 480 тисяч доларів США. Перша вісімка спортсменів отримує грошову винагороду згідно з місцями, котрі вони вибороли. За перемогу атлет отримує чек на суму 10 тисяч, за друге місце – 6 тисяч, за третє – 4 тисячі, навіть спортсмен, котрий посів восьму сходинку змагань отримує 1000 доларів США.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: