Хто вищий "Говерла" чи "Карпати"?

23 березня 10:11
Переглядів: 250
севідов

23.03.2014. 17:00. Ужгород, стадіон «Авангард». Арбітр – Юрій Вакс (Сімферополь).

Через дискваліфікацію ужгородцям не допоможе румунський легіонер Крістіан Орос. Львів’яни таких кадрових втрат не мають. Але на стороні колективу, яким керує В’ячеслав Грозний, ентузіазм і піднесення після виїзної нічиї над грізним «Металістом». До того ж ужгородці у зимове міжсезоння виявились найбільш …замкненою командою для спеціалістів. Грозний запросив аж 17 нових футболістів. А даний список новачків очолюють такі майстри шкіряного м’яча, як два Максими - Фещук та Шацьких. Першого особливо немає потреби представляти. Він вихованець львівського футболу і свого часу виступав за «Карпати». До речі, забивав голи і у ворота «Карпат». Натомість другий справжній голеадор з Узбекистану і страх львівської команди.

У цьому ж поєдинку передбачається багато боротьби і …мало футболу. Адже гравці обох колективів спроможні перевести гру у так звану метушню. Правду пишучи, «Карпати» у своєму арсеналі мають не багато аргументів. Однак тренер Олександр Севидов, мабуть, знайде потрібні ділові важелі керування своїми гравцями, а ті у свою чергу, через втрату очок у минулому турі на своїй «Україні», спробують повернути втрачену славу команді.

Хтось можливо й не хоче вірити, що Севидову вдалося створити непоганий колектив, але це так. Інша справа, що гравці, яких має під рукою цей наставник не завжди готові довести свою профпридатність на ділі. Бо через власну не розторопність не можуть реалізувати гольові моменти так, як цього вимагають обставини. Тому ймовірно приурочили чимало часу роботі над власними недоліками. Хоча на загал у галичан більше авторитету та досягнень, але свою перевагу над суперником необхідно доводити кількістю м’ячів відправлених у його ворота.

Те, що львівська команда спроможна досягти у цій грі перемогу доводить і статистика з першого кола, коли результативний удар Зеньова гарантував «Карпатам» скромну перемогу – 1:0.

В місто, яке розташоване на річці До Уж, команда «Карпати» автобусом прибула учора в доволі хорошому настрої. Адже після відбуття дискваліфікації Севидов може розраховувати на підсилення - Дениса Мірошниченка і Дмитра Льопу. Також можливий вихід у другому таймі скандально відомого білоруса Лєаніда Ковєля і львівської надії Вадима Страшкевича. Обидва провели по одному тайму за «молодіжку». Та найголовніше аби центральні захисники «зелено-білих» не начудили ...

Орієнтовані склади команд:

«Говерла»: Надь, Люлька, Лисицький, Акакпо, Уоллас, Вечурко, Шарпар, Герасимюк, Фещук, Шацкіх, Нікулає.

«Карпати»: Ільющенков, Пашаєв, Балажіц, Пластун, Мартинюк, Федорчук, Голодюк, Льопа, Гладких, Бартуловіч, Зеньов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: