Клубному музею львівських "Карпат" передали реліквії із зони АТО

17 серпня 20:45
Переглядів: 158
карпати

Клубний музей львівських «Карпат» поповнився трьома експонатами, які хоч і не мають футбольного забарвлення, але тим не менше, є цінними реліквіями для «зелено-білих». Фанати «левів», які є бійцями АТО, передали їх до Львова зі Сходу, просто із зони воєнних дій.

Нещодавно, троє карпатівців відвідували наших солдатів на лінії фронту. Андрій Тлумак, Артем Федецький та Михайло Кополовець навіть зіграли із військовими в футбол у напівзруйнованому спортзалі, що в Мар’їнці, біля «нульового» блокпосту. 

Не секрет, що керівництво, гравці та тренери «зелено-білих» регулярно допомагають бійцям, тож подарунки від захисників наших кордонів мають неабияку цінність. 

Гранатомет РПГ-22 із підписами, тризуб, вичавлений із використаних гільз на зрубі дерева, а також ікона, виготовлена власноручно – тепер кожен уболівальник «Карпат» зможе подивитися на експонати за вітриною музею. 

Подарунки до «Фанату» приніс старший тренер юніорської команди Андрій Тлумак. Як сам каже екс-карпатівець, він вже давно мав намір відвідати солдатів на передовій та підтримати їх. 

«Приєднатися до поїздки в зону АТО мене запросили Артем Федецький та Михайло Кополовець. Зізнаюсь, що вже давно хотів поїхати у гості до українських захисників. Ми побували в тих «гарячих» точках, де реально відбуваються бойові дії. Хочу подякувати нашим хлопцям за те, що навіть у такий складний час, коли літають кулі і розриваються снаряди над головами, вони не забувають про львівські «Карпати». Гранатомет і тризуб вони передали для клубу, а ікону для Президента «Карпат» Петра Димінського. Але він попросив передати в музей усі подарунки» – розповів Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: