Коломойський готовий будувати арени у всіх містах Євро-2015, окрім Львова

09 лютого 22:08
Переглядів: 1797
kolomoyskiy
Держава виділить на будівництво 7 млрд грн впродовж двох років. Ще понад 4 млрд дадуть приватні інвестори, які і зводитимуть арени у шести містах.

Президент Віктор Янукович назвав підготовку до Євробаскету новим іспитом черговим Євро, йдеться у сюжеті "ТСН. 19:30".

Європейську першість із баскетболу Україна прийматиме у 2015 році. До цього часу, стверджує президент, країні треба буде звести 7 сучасних спортивних арен та низку тренувальних комплексів. План підготовки уже презентували.

Контроль за підготовкою здійснюватиме оркомітет, який готував чемпіонат із футболу, і особисто віце-прем'єр Олександр Вілкул.

Крім того, Президент закликав, щоб дії чиновників також контролювали інвестори та Федерація баскетболу, аби не допустити затримок, як було під час підготовки до футбольного Євро.

"Щоб у вас також були всі необхідні документи. Та щоб ви також контролювали всі терміни, якість та обсяги робіт, які нам потрібно виконати. Тому що ви потім будете експлуатувати всі ці обєкти", - підкреслив Янукович.

"Всі ділянки виділені, де це буде будуватися. Ми готові починати роботи скрізь, крім Львова. Ми розуміємо, як це буде працювати, як буде експлуатуватися після Євробаскету", - запевнив у свою чергу бізнесмен Ігор Коломойський.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: