Коломияни тріумфують у столиці

19 жовтня 23:26
Переглядів: 161
україна

18 жовтня в Києві на майданчику з синтетичним покриттям НТКУ ім. Баннікова завершився підсумковий благодійний турнір серії "Слава Україні!".

Усі зібрані під час турніру кошти були передані на підтримку наших воїнів, які захищають територіальну цілісність України в зоні АТО. Всього вдалося зібрати 4000 грн.

Організаторами серії благодійних турнірів "Слава Україні!" виступили "Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпаті" та Асоціація аматорського футболу України.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які були розбиті на дві групи по три колективи у кожній. П'ять з них представляли Київ (це були переважно журналісти, а також учасники чемпіонату міста - "Хелсгруп"), а ще одна команда "Пора", яка приїхала з прикарпатського міста Коломия (переможець одного з попередній турнірів серії). Саме коломияни стали переможцями змагань. У фіналі, основний час якого завершився гросмейстерськими 3-3, в серії пенальті вони переграли "Хелсів".

Матч за 5-тє місце: Ua-фубол - "Чорна каракатиця" 1-1 (2-1 по пенальті)

Матч за 3-тє місце: "Будем разбираться" - Український футбол 8-1

Фінал: Пора - Хелсгруп 3-3 (2-0 по пенальті)

Склад команди-переможця турніру: Білецький Юрій (капітан команди та кращий голкіпер змагань), Гуцуляк Роман, Стрижаківський Володимир, Костик Михайло, Колодюк Михайло, Вінтонюк Роман, Макаричев Дмитро, Варщук Ігор, Максимчук Василь, Семаковський Володимир.

Після закінчення змагань відбулося врочисте закриття турніру та нагородження. Всі команди отримали грамоти від ААФУ, а команда-переможець красень-кубок. Кращі гравець та воротар були відзначені пам'ятними призами від Заслуженого тренера України Петра Івановича Кушлика.

В 4 турнірах серії, що вже завершился взяла участь 21 команда, за цей час вдалося зібрати 8 400 грн., які були перераховані на потреби АТО. Переможці турнірів серії:

27 вересня - м. Івано-Франківськ; переможець - "Спартак-Медуніверситет";

5 жовтня - м. Коломия; переможець - "Пора"

11 жовтня - м. Долина; переможець - "Нафтовик" (ветерани)

18 жовтня - м. Київ; переможець - "Пора"

Останній цього року турнір серії "Слава Україні!" відбудеться в сучасній столиці аматорського футболу Прикарпаття смт. Брошнів-Осада.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: