Коломиї потрібні "Карпати"

15 червня 15:24
Переглядів: 358
карпати коломия

Сьогодні в м. Коломия об 11 годині відбулася багаточисельна хода в якій взяли участь фанати, вболівальники, футболісти та керівництво клубу. Загалом близько 100 чоловік пройшли за маршрутом від стадіону "Юність" до місцевої Ратуші. 

Всі учасники заходу зійшлися на тому, що великий футбол в Коломиї потрібно зберегти. Перший крок для цього вже зроблено. Люди показали, що футбол їм потрібен і вони готові на все, щоб мати можливість переглядати матчі улюбленої команди в рідному місті. Щоб продемонструвати серйозність своїх намірів люди на декілька хвилин навіть перекрили одну з головних вулиць міста.

З натовпу лунало багато пропозицій, які кардинально відрізняються одна від одної. Хтось пропонував передати команду на баланс міста, інші - залучати підприємців для її утримання. Багато вболівальників самі висловили бажання підтримати у скрутну хвилину ФК "Карпати", зголосившись оплачувати вхід на домашні матчі клубу. Також пролунала пропозиія виділити з бюджету кошти, які б дали можливість погасити заборгованість перед гравцями команди, яка утворилася з початку цьогорічного чемпіонату.

Після півгодинних переговорів до "пікетувальників" вийшов чинний заступник міського голови м. Коломия Тарас Орестович Яворський. Чиновник озвучив пропозицію вже найближчої середи всім разом зібратися на зборах громадської організацї ФК "Карпати" (Коломия) та вирішувати, що робити далі. Але найголовніше, що всі сторони готові до компромісу і прагнуть зберегти футбол в місті над Прутом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: