Коломийське "Покуття" розпочало підготовку до нового сезону

13 липня 11:21
Переглядів: 186
Покуття

Володар кубка області, учасник аматорського чемпіонату України коломийське "Покуття" вчора розпочало підготовку до нового сезону.

Перша команда коломиян під керівництвом Любомира Корнути готуються до чемпіонату ААФУ, який має стартувати 5-го серпня. Можливо "Покуття-2", як і попереднього сезону, гратиме в обласній першості. Та доля другої команди поки що не визначена остаточно.

Щодо кадрових змін, то про них говорити рано. На нашому сайті вже повідомлялося, що "Покуття" може втратити одного зі своїх лідерів напередодні старту нового сезону. Тарас Сивка наразі проходить оглядини у волочиському "Агробізнесі". Про новачків коломиян поговоримо ближче до старту сезону.

До слова, окрім коломийського "Покуття", намір виступити в аматорському чемпіонаті України має ФК "Галич" - чемпіон області та володар Суперкубка області. Попередньо визначалося, що всі учаснити чемпіонату ААФУ буде розбито на три групи. В групу 1, де змагатимуться прикарпатські команди, потраплять:
1. ФК «Ужгород»
2. «Рочин» (Соснівка, Львівська область)
3. СКК «Демня» (Львівська область)
4. «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська область)
5. ФК «Галич» (Івано-Франківська область)

6. «Агрон» (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область)
7. «Кристал» (Чортків, Тернопільська область)
8. ФК «Тернопіль-ДЮСШ»
9. «ОДЕК» (Оржів, Рівненська область)
10. ФК «Малинськ» (Рівненська область)
11. «Кобра» (Острог, Рівненська область)
12.ФК «Хмельницький»

Також долинський "Нафтовик" (срібний призер чемпіонату області) звернувся до ІФОФФ з проханням рекомендували долинян для участі в розіграші Кубка України серед аматорських команд сезону 2018/19.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: