Коломийські "Карпати" розгромили "Маяк"

18 квітня 13:20
Переглядів: 196
мяч

Вчора на стадіоні "Юність" коломийські "Карпати" провели останній контрольний матч перед стартом нового футбольного сезону.

6-0 - це контрольна репетиція перед стартом чемпіонату. Суперник - четверта команда чернівецького чемпіонату минулого року - ФК Маяк.

На початку зустрічі боротьба виглядала рівною і гості провели небезпечну атаку, завершивши її навісом в штрафну та пробиттям над поперечиною.  Але ближче до середини тайму Карпати перехопили ініціативу і на 30-й хвилині поєдинку рахунок був відкритий – відзначився Руслан Уграк 1:0.  До кінця першої половини зустрічі коломийська команда ще одного разу вразила ворота суперника.  Цей гол на свій рахунок записав Андрій Ковальчук. 2:0 і команди пішли на відпочинок.

По перерві підопічні Блясецького тільки збільшили свій натиск на суперника. В другому таймі м’ячі у ворота Маяка залітали з 10-хвилинною періодичністю. На 53-ій хвилині Роман Москалик завершив голом стрімку триходівку Курнута-Федорович-Москалик.

Четвертий гол влетів в ворота Маяка вже на 65-й хвилині матчу. На цей раз Федоровича розрізним пасом вивели на побачення з голкіпером суперника і Максим не схибив. Ще через 10 хвилин гол у свій актив записав Андрій Филипів, а на 83-ій дубль в матчі оформив Андрій Ковальчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: