Коломийські вболівальники відстояли ФК "Карпати"

25 червня 22:18
Переглядів: 338
карпати коломия

Впродовж минулого тижня коломийські вболівальники провели декілька акцій, які стали вирішальними у питанні бути чи не бути великому футболу в місті над Прутом.

Сьогодні було зроблено ще один крок на шляху до збереження ФК "Карпати" (Коломия). Сесія коломийської міської ради, розглядаючи питання змін до бюджету на друге півріччя 2015 року, прийняла рішення виділити 150 000 грн. для фінансування команди в поточному сезоні.

Безпосередніми свідками такого "акту доброї волі" місцевих депутатів були гравці, тренери та вболівальники  коломийських "Карпат", які були присутні на сесії. З трибуни зі зверненням до народних обранців звернувся один з вболівальників "Карпат" Мирослав Лаврук. Чоловік від імені всіх любителів футболу міста Коломия попросив підтримати команду в важкий для неї момент. Зал вітав його виступ оплесками. А вже за кілька хвилин, коли питання виділення коштів було поставлено на голосування та отримало необхідну підтримку, овацій удостоїлися і коломийські депутати.

Відразу після цього вболівальники покинули сесійну залу та попрямували до місцевого стадіону, де на імпровізованій нараді було вирішено не зупинятися на досягнутому, а й надалі продовжити роботу по перетворенню ФК "Карпати" ( Коломия) на народну команду.

1 липня о 18.00 на стадіоні "Юність" відбудуться загальні збори ГО ФК "Карпати" (Коломия) на яких кожен вболівальник команди зможе стати її членом, а також буде поставлено питання про обрання керівних органів оновленої організації.

До участі у зборах запрошуються всі любителі футболу Коломийщини, яким небайдужа доля футболу в краї і які готові долучитися до його підтримки !

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: