Колишня королева краси із Кременця тепер бодібілдерка

24 червня 18:37
Переглядів: 271
Юлія Яремчук

Кременчанка Юлія Яремчук — у минулому переможниця конкурсу краси “Міс Кременець-2015”, а тепер успішна спортсменка. Вже кілька років дівчина активно займається бодібілдингом. 

Цей вид спорту почався для неї з тренажерної зали. Пішла аби набрати м’язову масу та покращити фізичну форму. Перші результати надихнули займатися більш активно. Зараз дівчина — тренер з бодібілдингу та експерт з дієтології.

Це силовий вид спорту, спрямований на розвиток і нарощування різних груп м’язів з допомогою різних фізичних вправ, а також особливого харчування на основі білків.

А далі були призові місця на Кубках та Чемпіонатах України з бодібілдингу та фітнесу. У 2015 Юля стає чемпіонкою України в категорії фітнес-бікіні, у 2016 — вже чемпіонка України в категорії фітнес-бікіні та фітнес-модель, і у 2017 році — призерка Чемпіонату з бодібілдингу та фітнесу Національної федерації бодібілдингу України IFBB.

“Саме цим видом спорту почала займатися ще з п’ятнадцяти років, але спорт мене приваблював ще із шкільних років, представляла школу на змаганнях з волейболу та настільного тенісу”, — каже Юлія.

Виснажливі заняття силового характеру давали хороші результати та силові показники. Це дівчині імпонувало.

А ось категорія фітнес-бікіні сподобалася можливістю показувати результат роботи у тренажерному залі.

Значну частину у роботі над результатом, якого хочеш досягти у цьому спорті складає харчування. У бодібілдингу організація харчування — це співвідношення білків, мінеральних речовин, вуглеводів і комплексу вітамінів.

“Перш ніж обирати цей вид спорту, слід знати, чого потрібно дотримуватись, правильно скласти програму тренувань і визначити необхідне навантаження й розуміти, як технічно виконувати вправи”, — радить Юля.

Каже, що не обов’язково виснажувати себе дієтами, це все міф, якщо йде мова про бодібілдинг.

“Збалансоване здорове харчування із співвідношенням певних компонентів — ось що важливо”, — каже дівчина.

Стероїдів і подібних добавок Юлія не вживає. Зазначає, що результату можна досягти навіть при правильному балансі навантажень та правильного харчування.

“Раціон потрібно складати для кожного індивідуально, враховувати напрямок тренувань, я сама щотижня тренуюся по три-чотири рази, постійно працюю над тим, щоб вдосконалити форму, це і є основною метою цього виду спорту”, — зазначає Юлія.

Уже більше трьох років вона тренує людей за різними напрямками: з метою схуднення, набору м’язової маси, підтягнення. Практує заняття як і в тренажерній залі, так і на спортивних майданчиках.

“Шлях до омріяного є нелегким, але результат того вартий”.

Спортсменка не відразу знала, що матиме титул “дівчини-бодібілдера”, лише коли почала тренуватися, збагнула, що це їй до душі і приносить не лише фізичний розвиток.

“Як не дивно, але у цьому спорті є можливість для морального та фізичного розвитку. Для мене бодібілдинг — це справа, що приносить користь та результат, що вартий уваги”.

Юлія вважає, що саме завдяки цьому виду спорту можна робити більше, ніж можеш, якщо докласти  зусиль.

“Це силовий вид спорту, а, отже, потрібно багато працювати”, — зауважує Юлія.

І впевнена, що гармонія не обов’язково залежить від твоїх форм. Це додає впевненості, але аж ніяк не формує особистість. Важливо дбати про особистісну досконалість, з кожним днем розвиватися у тому, що хочеться і робити те, що подобається.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: