Команда "Любиме місто" - володар відкритого Кубка Стрия-2016

14 липня 20:45
Переглядів: 360
Стрітбол

У неділю, 10 липня у Стрию на спортивному майданчику пройшов відкритий Кубок Стрия зі стрітболу, в  якому взяли участь шість команд: «Дрінк Тім», «Любиме місто», «Стрийки», (усі - Стрий), «Дрім Тім», «Цунамі» (обидві – Моршин) та «Аll іn» (Львів).

Організатором турніру виступив відділ сім’ї та молоді Стрийської міської ради. Меценати турніру: кафе «Амелі» та кафе-бар «Пивко». Ці змагання пройшли по коловій системі. Головний суддя турніру – Серій Углінський (Стрий), головний секретар – Василь Бобик (Стрий). У розмові зі мною Сергій Георгійович відзначив, що не дивлячись на спеку, усі команди без винятку показали  високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Ось як закінчилися результати на груповій стадії:

1тур: «Цунамі» – «Стрийки» 11:3, «Любиме місто» - «Аll іn» 6:3, «Дрім Тім» – «Дрінк Тім» 2:7;

2 тур: «Цунамі» –  «Аll іn» 11:6, «Стрийки» – «Дрінк Тім» 3:4, «Любиме місто» – «Дрінк Тім» 9:3;

3 тур: «Цунамі» - «Дрінк Тім» 10:3, «Аll іn» - «Дрім Тім» 6:9, «Стрийки» - «Любиме місто» 1:9;

4 тур: «Цунамі» - «Дрім Тім» 8:6, «Дрінк Тім» - «Любиме місто» 4:8, ««Аll іn» - «Стрийки» 6:3

5 тур: «Цунамі» - «Любиме місто» 4:6, «Дрім Тім» - «Стрийки» 2:6, «Дрінк Тім» - «Аll іn» 4:7.  

Команди, які після групового турніру посіли місця з першого по четверте а це: «Любиме місто» - 10 очок, Цунамі» - 9 очок, «Аll іn» - 7 очок, «Дрінк Тім» - 7 очок вийшли до півфіналу, де за жеребом були розподілені на дві півфінальні пари. Переможці - виходили у фінал, а переможені - боролися за третє місце. У першому півфіналі команда «Любиме місто» впевнено перемогла стрітболістів «Дрінк Тім» - 10:2. А ось у другій півфінальній парі між командами «Цунамі» - «Аll іn»» основний час не виявив переможця – 10:10, а у додатковий час сильнішою була команда з Моршина – 12:10. У матчі за третє місце молода львівська команда «Аll іn» лише на останніх секундах зуміла вирвати перемогу в набагато старших за них по віку стриян з «Дрінк Тім» - 8:7. Фінальна гра між командами «Любиме місто» (Стрий) - «Цунамі» (Моршин) стала справжньою окрасою цих змагань. На протязі усього матчу стрийські стрітболісти вели в рахунку. Однак, за хвилину до закінчення матчу ведучи у рахунку – 8:5 дещо розслабилися і поплатилися. У свою чергу моршинська команда у цей час виглядала мобільнішою і у впертій боротьбі зуміла зрівняти рахунок – 8:8. Лише у додатковий час майстерний кидок Станіслава Качковського з-за меж трьох метрової лінії дозволив стрийській команді вирвати перемогу – 10:8. Ось, хто у складі команди «Любиме місто» (Стрий) «кував» перемогу: Андрій Калічак (к), Ігор Плісов, Володимир Скакун, Станіслав Качковський.

Переможець та призери відкритого Кубка Стрия 2016 року отримали з рук головного спеціаліста відділу молоді та спорту Стрийської міської ради кубки, медалі та грамоти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: