"Команда Росії" – "Українські отамани". Анонс

20 лютого 22:20
Переглядів: 385
українські отамани

Завтра у рамках шостого кола змагань Всесвітньої серії боксу (WSB) в очному протистоянні зійдуться надпринципові суперники – команди боксерських клубів «Українські отамани» та «Команда Росії». Початок боїв у Волгограді – о 19:00 за київським часом. Пряма телетрансляція на каналі «2+2».

Зустріч боксерських команд «Команда Росії» – «Українські отамани» це однозначно більше, ніж битва! Завтра, 21 лютого, «Українські отамани» проведуть третій виїзний матч у нинішньому розіграші змагань Всесвітньої серії боксу (WSB). Найближчої суботи наша команда, у Волгограді, зустрінеться з боксерами Росії. Тож на нас очікує одна з найбільш принципових та інтригуючих матчевих зустрічей сезону.

До матчу з «Командою Росії» професіональний боксерський клуб «Українські отамани» підходить у статусі одного з лідерів підгрупи «А». За результатами попередніх проведених поєдинків наша команда посідає друге місце у підгрупі «А». В п’яти стартових турах «Українські отамани» здобули тринадцять залікових балів. В той час наші майбутні суперники, «Команда Росії», посідає третє місце підгрупи з дев’ятьма заліковими балами.

В останньому турі змагань WSB «Українські отамани» перемогли на виїзді «Алжирських пустельних яструбів» з рахунком 3:2. Перемогу також святкувала й «Команда Росії». Тижнем раніше росіяни розбили «Британських левових сердець» з рахунком 5:0.

«Попереду нас очікує дуже непростий та в той самий час надзвичайно принциповий для обох команд поєдинок. Коли в ринзі зустрічаються українська та російська школи боксу, які на сьогоднішній день є одними з найсильніших у світі, – це завжди цікаво! Тому від найближчої матчевої зустрічі я очікую безкомпромісних двобоїв, – зазначив головний тренер «Українських отаманів» Михайло Мельник. – Єдине я прохаю не спекулювати нашим майбутнім матчем в політичному аспекті. Адже, скажу відверто, це заважає нашим боксерам та тренерам у підготовці. Ми всі чудово розуміємо, яка наразі на нас покладена відповідальність, тому прикладемо усіх зусиль, аби порадувати усю Україну хорошими боями та вдалим результатом. Я впевнений у своїх хлопцях, як і вони впевнені у своїх силах, тому їдемо до Росії здобувати залікові бали!».

«Українські отамани» прибули до Волгограду у четвер, 19 лютого, а вже сьогодні, 20 числа, наша команда прийматиме участь у головному передматчевому заході – офіційній процедурі зважування команд-учасниць матчевого протистояння.

Отож, у суботу в ринзі ми побачимо наступні пари:

Вагова категорія до 52 кг:
Василь Вєткін «Команда Росії» – Азат Усеналієв «Українські отамани»

Вагова категорія до 60 кг:
Адлан Абдурашидов «Команда Росії» – Павло-Огнеслав Іщенко «Українські отамани»

Вагова категорія до 69 кг:
Раджаб Бутаєв «Команда Росії» – Олег Зубенко «Українські отамани»

Вагова категорія до 81 кг:
Павло Сілягін «Команда Росії» – Олександр Хижняк «Українські отамани»

Вагова категорія понад 91 кг:
Максим Бабанін «Команда Росії» – Ігор Шевадзуцький

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: