Комітет арбітрів ФФУ виніс свій вердикт щодо матчу "Карпати" - "Чорноморець"

02 квітня 22:35
Переглядів: 316
Монзуль

Комітет арбітрів ФФУ оцінив дії головного арбітра матчу 25-го туру чемпіонату України Карпати - Чорноморець.

- 45+2 хв. На користь гостей було правильно призначено 11У. Воротар, гравець № 99 господарів (Шевченко), здійснив вихід не за правилами з високо піднятою ногою, яка була спрямована проти суперника, футболіста № 14 гостей (Бобко), якому було завдано удару в ногу. Правильно було винесена також ЖК гравцеві господарів за очевидне порушення положень правила 12, згідно з яким воротар не може грати в небезпечний спосіб з піднятою ногою при виході проти суперника для того, щоб заволодіти м'ячем.

62 хв. Було застосовано правильне тлумачення ситуації з грою рукою - покарання не потрібно. Удар по м'ячу було завдано гравцем № 33 господарів (Мякушко). Удар був потужним і виконаним з близької відстані, що робить неможливим наявність умисної реакції. Крім того, зігнута рука, виставлена перед тілом, не створювала перешкоди для польоту м'яча. Арбітр правильно вирішив продовжити гру.

72 хв. ЧК гравцеві № 13 гостей (Чорній) через отримання другої ЖК була винесена правильно. На 62 хв. гравець № 13 гостей здійснює навмисну затримку позаду футболіста № 20 господарів (Ді Франко), тим самим перешкоджаючи початку атаки (відповідно до методичних рекомендацій УЄФА, ЖК є обов'язковою). На 72 хв. той же гравець № 13 гостей грає ззаду в агресивній манері в ноги суперника, футболіста № 10 господарів (Карраскаль). ЧК, як наслідок, є автоматичною і цілком обґрунтованою, - йдеться в звіті.

Відзначимо, що матч між Карпатами і Чорноморцем завершився перемогою львівської команди 3:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: