Кому потрібен Кубок України?

26 серпня 07:15
Переглядів: 710
нафтохімік

Не встиг розпочатися Кубок України на стадії 1/8 фіналу, як вже не відбудуться чотири матчі. Слідом за "Ятрань-Уманьферммаш" - "Нафтохімік" і "Спартак" (Чернігів) - "Житлобуд-1" не відбудуться матчі "ДЮСШ" (Вознесенськ) - "Житлобуд-2" (Харків) і "Зоря-Спартак" (Луганськ ) - "Іллічівка" (Маріуполь) і це вже після призначення арбітрів на ці ігри.

А ось 1/4 фіналу запланована комітетом жіночого футболу на 2 вересня. Виходить, що свої пари на цю стадію залишилися команди дізнаються не раніше 27 серпня. Додамо в "турне" 29 серпня - 10ий тур чемпіонату України. Очевидно, що і на стадії 1/4 фіналу може не відбудуться кілька матчів. Адже не всі команди встигнуть вирішити транспортні питання.

Залишається сподіватися, що комітет жіночого футболу перенесе 1/4 фіналу на інший день (наприклад, 30 вересня).

Цікаве питання залишиться до тих, хто вирішив не брати участь у Кубку України. У регламенті 2013 року в положенні про розіграш Кубка України прописані штрафи за відмову команди від участі в кубковому турнірі або неявку на матч. Чи відбудеться засідання КДК ФФУ з цього питання і що в підсумку прийме КДК - на сьогоднішній день невідомо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: