Конфлікт інтересів між двома футбольними структурами Тернопільщини

13 листопада 10:30
Переглядів: 474
КЗ ДЮСШ

У Тернополі все частіше виникає конфлікт інтересів між двома футбольними структурами. КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, а також педагогічним ліцеєм. Свою позицію у цьому питанні у одній із соцмереж висловив тренер ДЮСШ Андрій Яблонський.

Так хто все таки повинен грати у фіналі???

Розгромною перемогою з рахунком 4:0 у рамках ДЮФЛ області закінчилося дербі двох команд які навчаються в Тернопільському Педагогічному ліцеі ! Не допоміг команді ні вкрадений перед сезоном воротар, ні заявлений гравець команди майстрів Першоі ліги, що всупереч регламенту приймав участь у звітному матчі та взагалі у даних змаганнях !!! Що правда умови існування двох команд значно відрізняються одна від одноі ! Команда КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (2000р.н.) представляє м. Тернопіль та й взагалі всю Тернопільську область у Всеукраінських змаганнях з футболу серед команд Вищоі Дитячо Юнацькоі Ліги Украіни ! інша команда пиймає участь у змагання ДЮФЛ області з кількістю учасників 6 коман з них дві ті ж представники КЗ ДЮСШ з футболу!

Перша команда починаючи з серпня місяця зігала у Міжнародному Турнірі серед юнаків 1999р.н,Всеукраінському турнірі в м.Жовква , провела 10 турів ДЮФЛ Украіни та 5 турів у ДЮФЛ області не рахуючи товариських ігор в загальному провела біля 30 ігор за 4 місяці! інша ж всьго 4 офіційні ігри в межах області!

Перша команда представляла м. Тернопіль та перемогла зональниі змагання з рахунком 5:0 команду м.Козова та 6:1 команду м.Зборова у 20-х спортивних ігор школярів Тернопільщини, що правда із за розсіяності учнів команди які забули учнівські квитки була знята з подальшоі участі у фінальних змаганнях керівниками Обласноі ДЮСШ

Друга ж на тлі нещасного випадку з радістю погодилася замінити Першу що правда в обхід регламентних норм та без участі у зональних змаганнях!!!

Перша харчується один раз з розрахунку 20 гривень в день.Друга за вище згадані заслуги превілейована трьох разовим харчуванням!

Судіть самі !!!

І у світлі подій,які повязані з нашою школою де окремі засоби масовоі інформаціі та інтернет видання висвітлюють тільки негатив повязаний з існаванням школи та умовами проведенням навчально тренувального процесу, поняття не мають про те як наша школа працює і в яких умовах !!!!

Наш заклад не готовить Чемпіонів він виховує в першу чергу хороших людей які реалізовують себе у різних сферах життєдіяльності та можливо виростуть в хороших футболістів!

Але і при цій непростій ситуаціі для школи і для краіни в цілому наш заклад є основною кузнею гравців для Чемпіонату області та Команд майстрів різних рівнів !!!

Зауважимо, що це уже не перший публічний конфлікт тернопільської ДЮСШ та Педліцею, який нещодавно відновив свою роботу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: