Коновалов: Мав посилити штаб Тернополя, але Марущак не відповідав на мої дзвінки

04 липня 20:19
Переглядів: 205
Коновалов

Головний тренер команди ігнорує свого призначеного асистента

Сергій Коновалов, який мав увійти до тренерського штабу "Тернополя", повідомив, що не може зв'язатися з головним тренером команди Іваном Марущаком.

"Я дійсно мав посилити тренерський штаб "Тернополя". У мене була домовленість з головним тренером і президентом клубу Іваном Марущаком. Мені подзвонив прес-аташе клубу, а на офіційному сайті "Тернополя" навіть з'явилася новина, що я буду працювати в цій команді. Хоча з Марущаком була розмова, що все вирішиться після того, як буде зрозуміло: чи збереже "Тернопіль" місце в Першій лізі", - цитує фахівця matchday.ua.

"Ми домовилися здзвонитися після 24 червня, коли точно буде відомий склад учасників першого дивізіону. Однак Марущак не вийшов зі мною на зв'язок. Після чотирьох днів моїх спроб йому додзвонитися я зробив висновок, що в моїх послугах не зацікавлені. Людина просто не відповідала на мої дзвінки. Розумію, є різні ситуації, але завжди можна все пояснити, а не просто ігнорувати дзвінки", - зазначив Коновалов.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що посаду заступника спортивного директора тернопільського клубу зайняв Володимир Лютий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: