Косів прийматиме матчеву зустріч з силового екстриму

07 липня 13:40
Переглядів: 173
стронгмени

7 липня в Косові на центральні площі в рамках святкування Дням міста вперше в історії України відбудеться матчева зустріч збірних команд Івано-Франківської та Слобожанщини з силового екстриму.

Вперше у кожній команді, крім чоловіків, буде жінка.

З цієї нагоди 6 липня в Івано-Франківську відбулася прес-конференція, на якій організатори та учасники подилилися своїми очікуваннями від цікавого заходу.

«Вперше в Україні буде проведено такі змагання. У кожній збірній буде щонайменше по одній жінці. Вони будуть змагатися в п’яти вправах, будуть дуже сильні спортсмени. Ці змагання покликані популяризувати здоровий спосіб життя. Фішка в тому, що дівчата змагатимуться із чоловіками в одній команді. В нашій команді буде Юлія Шинкаренко – дворазова чемпінка України з силового екстриму», – розповів Володимир ПИНДУС капітан команди “ПРИКАРПАТТЯ”, найсильніша людина Прикарпаття з 2014 року, організатор дійства.

«Зі своєї сторони скажу, що все буде чесно і в рамках правила. Дівчата які будуть приймати участь в змаганнях надзвичайно сильні, вправи будуть цікаві. Для глядачів, побачити як жінки тягнуть автомобіль, буде дуже яскраво», – наголосила Лідія ГУНЬКОголовна суддя змагань, призерка турніру Найсильніша жінка світу та «Arnold Strongest Women».

Юлія Шинкаренко спробує встановити рекорд України в піднімання 100-кілограмової колоди. А дівчата, троє учасниць, спробують потягти автомобіль.

“Дуже важке для мене завдання, але дуже омріяне. Багато часу я тренуюся із цим знарядом. Моя власна вага 69 кілограм, дуже хотілося би підняти цю колоду. Мною зафіксований рекорд колоди, вагою 90 кілограмів. Це офіційний рекорд України, у категорії до 90 кг. На тренуванні я підіймаю 95 кг, спробую встановити нове досягнення”, – поділилась своїми очікуваннями титулована учасниця дійства Юлія ШИНКАРЕНКО.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: