Кожанов: У Карпатах не дали шансу заграти

28 жовтня 22:30
Переглядів: 187
кожанов

Півзахисник "Іллічівця" Денис Кожанов розповів чому покинув "Карпати" цього літа.

- Другий твій прихід до Львова обернувся розчаруванням. Що це за дивні переклади тебе в дубль, потім назад - навесні цього року? Судячи з хаосу, який триває в "Карпатах" до сих пір, все почалося ще навесні?

- Ви ж розумієте, це "Карпати", там були свої нюанси. Але я не опускав руки, із задоволенням займався в дублі. Тим більше, з молодіжною командою тоді працював Андрій Тлумак, хороший і цікавий тренувальний процес у нього. Я навіть сам просився потренуватися з ними, або зіграти за дубль.

- Прикро було так покидати рідний, по суті, клуб? Пам'ятається, ти в серцях навіть говорив: "Скоріше б, цей сезон закінчився".

- Звичайно, була образа, не зовсім красиво зі мною вчинили. Можна ж було якось м'якше, коректніше зробити, а не просто взяти і так на корені відрубати все. Тим більше, пам'ятаю, я нормально взимку підійшов, запитав у них: "Якщо я вам не потрібен, відпустіть". У мене як раз пропозиції були. Ні, кажуть, ти потрібен, залишайся. А шансу заграти не дали. Але я образи не тримаю. Це життя, нічого страшного.

- Що за ривок в Молдавію? Захотілося пограти в єврокубках або просто змінити обстановку?

- Чесно, хотілося і в єврокубках, і в іншому чемпіонаті себе спробувати. Особливо, після того, як дзвонить президент і каже: "Давай-давай, ти нам потрібен, все буде добре і чудово", розписав там - станемо чемпіонами Молдавії, в наступному році в Лізі чемпіонів гратимеш. А в підсумку вийшло по-іншому ...

- Нинішній прихід в "Іллічівець" поки не дає приводів для розчарування? Краще, ніж в перший раз?

- Не можу сказати, краще чи гірше. На сьогоднішній день все добре, чудово, команда лідирує в чемпіонаті, в Кубку далі пройшли. Дай Бог, щоб все і далі було так. Щоб команда прийшла до поставленої перед собою мети. Думаю, місцеві вболівальники вже скучили за приїздів до Маріуполя "Шахтаря" і "Динамо".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: