Козловський плював на рішення ФФУ. Його за це... амністували

26 вересня 13:35
Переглядів: 385
Григорій Козловський

Tribuna.com дізналася деталі справи дискваліфікації президента «Руху» Григорія Козловського. Нагадаємо, в серпні 2017 року Григорій Козловський кілька разів вибігав на поле і зупиняв матч «Руху» та «Жемчужини». Йому не подобалося, що суперник не грає за правилами фейр-плей.

Виявляється, контрольно-дисциплінарний комітет ФФК виніс вердикт 14 вересня 2017 року – дворічна заборона на відвідування домашніх та виїзних матчів «Руху».  «Рух» мав право на апеляцію і скористався ним.

Апеляційний комітет ФФУ розглянув справу аж через рік, 28 серпня 2018 року і прийняв дуже суперечливе рішення. Дискваліфікацію Козловського пом’якшили. Замість двох років бану він отримав 1 рік, а також 1 рік умовної дискваліфікації та грошовий штраф.

Таким чином, дискваліфікація Козловського добігла кінця 14 вересня, і в день матчу з «Авангардом»(15 вересня) він мав повне право не лише дивитися футбол в кафе, а й сидіти на тренерській лаві. Це абсолютно законно і не порушує регламенту. Фактично покарання більше не діє. 

Що стосується умовної дискваліфікації Козловського, то вона стане безумовною в тому випадку, якщо той знову грубо порушить регламент (забіжить у суддівську або зупинить матч – як раніше).

Все б нічого, але за той рік поки діяла дискваліфікація Козловський мінімум 4 рази (це принаймні точно відомо) порушував заборону. Він, наприклад, перебував на віп-секторі стадіону «Україна» під час матчу проти «Арсенала» 25 березня.

Таким чином, Козловський більше не зривав матчів, але і не виконував покарання КДК й перебував на трибунах та навіть біля поля під час ігор «Руху». ФФУ ці порушення не побачила, незважаючи на те, що їх докази є навіть на офіційному сайті (!) клубу, а безліч ЗМІ про це говорять весь рік. Більше того, ФФУ навіть пом’якшила покарання Козловського. 

Формально для реакції ФФУ потрібні звернення офіційних осіб матчу, але жоден з делегатів у рапортах про це не вказував.

З попередньою річною дискваліфікацією Козловського в 2016 році була схожа ситуація (вривався у суддівську кімнату після гри з «Гірником-Спортом»). Апеляційний комітет також зменшив її термін до шести місяців і грошового штрафу.

 ***

Козловський – відомий львівський бізнесмен та депутат місцевої міської ради. Нещодавно в центрі Львова було відкрито його новий готель «Grand Hotel Lviv». Там поселилася збірна України перед матчем Ліги націй проти Словаччини. Про цю подію навіть вийшов сюжет на ТК «Футбол 1». Його автор – прес-аташе «Руху» Богдан Тимовчак.

Інформації про точну кількість чоловік, які входили в делегацію збірної немає. Точно відомо, що Андрій Шевченко проживав у номері категорії «люкс», а гравці у «напівлюксі». Національна команда проживала в готелі 3 дні, а ціни на проживання там – не секретні (це без можливих знижок та програм лояльності). 

Три дні у номері, в якому жив Шевченко, коштували 22 680 гривень, а у номерах, де були 23 футболісти – 326 025. Загальна сума – 348 705 гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: