Крістіан Ербес: "Як тільки приїхав, то страждав від львівських морозів"

24 березня 20:37
Переглядів: 206
Ербес

Вихованець «Боки Хуніорс», який зіграв за «бостерос» більше 150-ти матчів, у виїзному поєдинку в Олександрії минулої неділі відкрив лік своїй карпатівській статистиці. Крістіан Ербес вийшов на поле у стартовій одинадцятці Олега Бойчишина та запам’ятався організації атаки та оборони «зелено-білих». Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався з аргентинцем, який розповів про адаптацію в команді та майбутні плани у львівському клубі.

– Ти більше місяця перебуваєш у Львові, вже звик до українських погодних реалій?
– Це залишається для мене чимось новим. Зізнаюсь, трішки незвично займатись в таких умовах. Проте потроху звикаю. Зараз погода покращилась, адже, як тільки я приїхав в Україну було 18 градусів з позначкою мінус. Тоді я страждав набагато більше (усміхається). Температура підвищилась і я почуваю себе набагато краще.

– Новою для тебе є не тільки погода, а й команда, чемпіонат. Як минає адаптація у колективі?
– На передсезонних зборах було складно звикнути до нової команди. Зараз почуваюсь комфортно. Всі хлопці дружелюбні, товариські. Зі спілкуванням теж не виникає жодних проблем, адже в «Карпатах» багато гравців, які спілкуються іспанською. Також помалу вивчаю українські слова, щоби добре розуміти всіх партнерів по команді.
 
– Минулої неділі ти дебютував за «Карпати». Мабуть, з нетерпінням чекав цього моменту...
– У мене тільки позитивні емоції, адже я приїхав до Львова, щоби грати, проявити себе та прогресувати разом з командою. Впевнений, ми зможемо вийти з цієї неприємної ситуації та в майбутньому демонструвати якісний футбол.
 
– Яких цілей хочеш досягти будучи гравцем львівських «Карпат»?
– У першу чергу, грати та допомогти команді подолати всі негаразди. Про майбутнє можна буде говорити десь за півроку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: