"Кубок Львова" з водного поло поїхав до Харкова

11 жовтня 17:30
Переглядів: 286
Водне поло

У неділю, 25 вересня, у Львові, на водному майданчику відкритого басейну СКА відбувся фінал змагань «Кубка Львова» -2016 з водного поло.

Господарі змагань львівське ватерпольне «Динамо» не зуміли тріумфувати, тож Кубок Львова поїхав до Харкова. У фінальному матчі харків’яни виграли у львівського «Динамо» з рахунком 7-8. Бронзовим призером турніру став польський «Лодзь», який переграв кишинівський «Дельфін».

«Дорогі ватерполісти, нехай рівень вашої майстерності буде настільки великим, щоб Україна була представлена у цьому виді спорту на наступних Олімпійських іграх», – сказав Голова львівського обласного відділення НОК України, Юрій Турянський, під час офіційного закриття міжнародних змагань.

Крім того, за активне сприяння розвитку водного поло та популяризацію олімпійського руху на Львівщині Юрій Турянський від Львівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України вручив подяки Президенту Львівської міської федерації водного поло – І. Зінкевичу, Президенту ВК «Динамо» – О. Свіщову, Президенту обласної федерації водного поло – М. Смірнову та багаторічному гравцю ВК “Динамо” – В. Момоту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: