Кубок Підгір'я-2017: 12 команд змагатиметься за трофей

09 березня 22:09
Переглядів: 134
"Оскар" Підгір

В період з 11 по 19 березня 2017 року на футбольних полях Івано-Франківщини пройде 24-й за ліком традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір'я". 

Цього року у турніри приймуть участь 12 команд: 
"Карпати" (Брошнів-Осада), 
"Оскар" (Підгір'я), 
НФК "Бурштин", 
"Гал-Вапно" (Галич), 
"Нафтовик-Долина" (Долина), 
"Карпати" (Кути), 
"Бескид" (Надвірна), 
ФК "Битків", 
"Вихор" (Ямниця), 
"Колос Городенківщини" (Городенка), 
"Тепловик-ДЮСШ №3" U-19 (Івано-Франківськ), 
"Кремінь" (Пістинь).

Нарада з представниками команд відбудеться 10 березня об 11-й годині в офісі обласної федерації футболу (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80).

Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Календар матчів 24-го традиційного турніру з футболу «Кубок Підгір'я»
Група «А»

1. «Оскар» Підгір’я
2. «Карпати» Брошнів-Осада
3. НФК «Бурштин» Бурштин
4. «Нафтовик-Долина» Долина
І-й тур. 11.03.2017 року (субота)
1. 14:00 «Оскар» - «Нафтовик-Долина» (стадіон НТБ «Вістова»)
2. 16:00 «Карпати» – НФК «Бурштин» (стадіон с. Вістова)
ІІ-й тур. 12.03.2017 року (неділя)
3. 14:00 «Нафтовик-Долина» – НФК «Бурштин» (стадіон с. Вістова)
4. 16:00 «Оскар» – «Карпати» (стадіон НТБ «Вістова»)
13.03.2017 року (понеділок) - вихідний
ІІІ-й тур. 14.03.2016 року (вівторок)

5. 16:00 «Карпати» – «Нафтовик-Долина» (стадіон с. Вістова)
6. 16:00 НФК «Бурштин» – «Оскар» (стадіон НТБ «Вістова»)
15.03.2017 року (середа) – вихідний

Група «Б»
1. «Гал-Вапно» Галич
2. «Бескид» Надвірна
3. «Вихор» Ямниця
4. «Колос Городенківщини» Городенка
І-й тур. 11.03.2017 року (субота)
1. 14:00 «Гал-Вапно» - «Колос Городенківщини» (стадіон с. Угринів – Верхнє поле)
2. 16:00 «Бескид» – «Вихор» (стадіон с. Угринів – Верхнє поле)
ІІ-й тур. 12.03.2017 року (неділя)
3. 14:00 «Гал-Вапно» – «Бескид» (стадіон с. Угринів – Верхнє поле)
4. 16:00 «Колос Городенківщини» – «Вихор» (стадіон с. Угринів – Верхнє поле)
13.03.2017 року (понеділок) - вихідний
ІІІ-й тур. 14.03.2016 року (вівторок)

5. 14:00 «Бескид» – «Колос Городенківщини» (стадіон с. Угринів – Верхнє поле)
6. 16:00 «Вихор» – «Гал-Вапно» (стадіон с. Угринів – Верхнє поле)
15.03.2017 року (середа) – вихідний

Група «В»
1. «Карпати» Кути
2. «Кремінь» Пістинь
3. «Тепловик-ДЮСШ №3» Івано-Франківськ
4. ФК «Битків» Битків
І-й тур. 11.03.2017 року (субота)
1. 14:00 «Карпати» - ФК «Битків» (стадіон «Металіст» Івано-Франківськ)
2. 16:00 «Кремінь» – «Тепловик-ДЮСШ №3» (стадіон «Металіст» Івано-Франківськ)
ІІ-й тур. 12.03.2017 року (неділя)
3. 14:00 «Карпати» – «Кремінь» (стадіон с. Тюдів або с. Вербовець)
4. 16:00 ФК «Битків» – «Тепловик-ДЮСШ №3» (стадіон «Металіст» Івано-Франківськ)
13.03.2017 року (понеділок) - вихідний
ІІІ-й тур. 14.03.2016 року (вівторок)

5. 14:00 «Кремінь» – ФК «Битків» (стадіон «Металіст» Івано-Франківськ)
6. 16:00 «Тепловик-ДЮСШ №3» – «Карпати» (стадіон «Металіст» Івано-Франківськ)
15.03.2017 року (середа) – вихідний

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: